A komanda (A-Team)

1983 metų sausio 23-ąją Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos NBC eteryje buvo parodyta pirmoji serialo „A komanda“ (angl. „The A-Team“) serija. Serialas apie keturių neteisingai apkaltintų JAV armijos karių nuotykius, siekiant įrodyti savo nekaltumą ir surasti tikruosius kaltininkus sulaukė didžiulio populiarumo visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Čia šį televizijos serialą rodė populiarus TV kanalas. Iš viso buvo parodytos 98 „A-Komandos“ serijos.

Nuo paskutinio serialo epizodo praėjus beveik 24-eriems metams, „A-Komanda“ žengia į didžiuosius ekranus.

Kaip ir žiūrovų pamėgtame seriale, filmo siužetas taip pat pasakos apie tris neteisingai apkaltintus Amerikos kareivius. Tiesa, jei serialo veiksmas vyko Vietname, tai filmo istorija priartinta prie aktualijų ir siužetas perkeltas į Artimuosius Rytus.

Filme prie šios, iš stropiai saugomo karinio kalėjimo pabėgusios trijulės, prisijungia ketvirtasis karys – pilotas žvalgybininkas. Ir tuomet prasideda nuotykiai. Nuožmūs, puikiai parengti ir teisybę mylintys kovotojai siekia įrodyti savo nekaltumą, o tame pragariškame bėgime gero humoro nestokojanti kompanija nepamiršta pasirūpinti silpnaisiais ir tais, kuriems reikia jų pagalbos.

Rež. Joe Carnahanas („Rūkstantys tūzai“, „Narkotikų mafijos baronas“, „Laikrodinis mechanizmas“).

Vaidina: Bradley‘is Cooperis („Valentino diena“, „Viskas apie Styvą“, „Pagirios Las Vegase“, „Jis – ne tau“, „Jis sako ‚Taip!‘“, „Rokeris“, „Nevykėlių komanda“, „Uždelsta meilė“, „Slėpkit pamerges!“), Liamas Neesonas („Titanų susidūrimas“, „Pagrobimas“, „Angelų kriokliai“, „Betmenas. Pradžia“, „Dangaus karalystė“, „Niujorko gaujos“, „Žvaigždžių karai I: Pavojaus šešėlis“, „Šindlerio sąrašas“, „Vargdieniai“, „Prieš ir po“, „Rob Rojus“, „Tegyvuoja meilė“), Sharlto Copley‘is („9-asis rajonas“), Quintonas ‘Rampage’ Jacksonas („Legendų dvikova“, „Mirties karys“, „Pragaro grandinė“, „Niekada nepasiduok“, „Blogi vaikinai“, „Naktinis skerdynių traukinys“), Jessica Biel („Valentino diena“, „Lengvabūdė marti“, „Planeta 51“, „O dabar jus skelbiu Čaku ir Lariu“, „Pranašas“, „Iliuzionistas“, „Elizabettaunas“, „London“, „Superbombonešis. Naikinti viską“, „Ašmenys. Trejybė“, „Mobilusis“, TV serialas „Septintas dangus“), Patrickas Wilsonas („Stebėtojų lyga“, „Keleiviai“, „Nepageidaujamas kaimynas“, „Paslaptis iš praeities“, „Maži vaikai“, „Ledinukas“, „Alamas“, „Mano sesers vestuvės“, „Operos fantomas“), Dirkas Benedictas („Auksiniai laikai“, „Aliaska“, „Demonų prižiūrėtojas“, „Mėlynas viesulas“, TV serialas „A-Komanda“), Maury‘is Sterlingas („Rūkstantys tūzai“, „Čichuachua iš Beverli Hilso“, „Iliuzija“, „Harto karas“, „Neperšaunamasis“, „Už priešo linijos“, „Epidemija“, TV serialai „24 valandos“, „Ligoninės priimamasis“), Terry‘is Chenas („Partneriai mirti“, „Gyvatės lėktuve“, „Chaosas“, „Aš – robotas“, „Rydiko kronikos“, „Beprotiška vagystė“, „40 dienų ir 40 naktų“, „Laukiamasis“, „Per žingsnį nuo šlovės“, „Romeo turi mirti“), C. Ernstas Harthas („Kapotė“, „Meilė ir kitos dilemos“, „Ilgas savaitgalis“, „Meno istorija“, „Sapnų gaudyklė“, „Beprotiška vagystė“, „Trylika dvasių“, „Kirpėjas“).

Premjera: 2010.06.11

atsiliepimas apie filmą “A komanda (A-Team)”

  1. [...] filmai, kinas, drama, veiksmo, trileris, komedija, filmu, aprasymai, anonsai, treileriai, RSS:A komanda (A-Team)1983 metų sausio 23-ąją Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos NBC eteryje buvo parodyta [...]

Palikite atsiliepimą