Ateini čia arba gausi į dūdą! (Kick-Ass)

Režisierius: Matthew Vaughn
Prodiuseris: Adam Bohling, Brad Pitt
Scenarijaus autorius: Matthew Vaughn, Jane Goldman
Vaidina: Aaron Johnson (III), Garrett M. Brown, Evan Peters, Clark Duke, Sophie Wu, Nicolas Cage, Chloe Moretz

Deivas (akt. Aaron Johnson) – paprastas paauglys. Jis toks paprastas ir niekuo neišsiskiriantis, kad mokykloje jį nuolatos užgaulioja kiti paaugliai, su juo beveik niekas nedraugauja (na, išskyrus dar porą likimo brolių) ir jis laiką dažniausiai leidžia vienas. Didžiausias Deivo pomėgis – komiksai apie superherojus. Nenuostabu: kai realus gyvenimas nesiseka, visuomet galima pasislėpti fantazijų pasaulyje. Jis perskaitė tiek daug komiksų, kad vieną dieną jam į galvą šovė mintis: o kodėl realiame pasaulyje niekas niekuomet nebandė tapti suerherojumi?

Deivas nusprendžia savo kailiu išbandyti superherojaus gyvenimą. Jis internetu užsisako žalią juokingą kostiumą, susigalvoja keistą vardą „Kick-ass” ir išsiruošia į Niujorko gatves kovoti su nusikalstamu pasauliu. Tačiau, deja, Deivas neturi jokių antgamtinių galių, kurios gyvybiškai būtinos superherojui. Jis nemoka skraidyti, negali įveikti priešų lazeriniu žvilgsniu… tiesą pasakius jis net muštis nemoka. Tačiau Deivui tai nė motais. Jis drąsiai stoja į kovą su įvairaus plauko niekšais. Tiesa, vienas tokių beprotiškų žygdarbių baigiasi rimta trauma, bet naujojo superherojaus negąsdina net tai. Jis ir toliau „baudžia” nedorėlius. Vieną iš jo susidūrimų nufilmuoja atsitiktinis stebėtojas. Netrukus vaizdas patenka į „Youtube” ir Deivas akimirksniu išgarsėja. dabar jo vardą kartoja visa Amerika, galbūt net tie, kurie anksčiau jį skriaudė.

Vieną vakarą išsiruošęs į kasdieninį reidą, Deivas susiduria su kompanija, kurią įveikti tikrai ne jo jėgoms. Laimei, jį išgelbėja Tėtušis (akt. Nicholas Cage) ir 11-metė Žudikė (akt. Chloe Moritz). Tėtušis ir Žudikė – superherojai. Tai tėvas ir dukra, kurių tikrieji vardai – Deimonas ir Mindė. Deimonas -buvęs policininkas, kuris augino dukrą mokydamas kovos menų, šaudyti, naudotis šaltaisiais ginklais ir visų kitų kraujo praliejimo būdų. Tėtušis ir Žudikė pašventė gyvenimą kovai su mafijos bosu Franku D’Amiko (akt. Mark Strong). Deivas tampa Tėtušio ir Žudikės bendražygiu. Tiesa, prieš tai jam dar tenka daug ko išmokti iš Tėtušio ir Žudikės, tačiau tokiam ryžtingam superherojui kaip Deivas tai ne problema.

Netrukus į scenoje pasirodo Franko D’Amiko sūnus Krisas (akt. Christopher Mintz-Plasse). Tačiau jo elgesys keistas: atrodo jis bando tapti Deivo draugu. Ko jis iš tikrųjų nori iš Deivo? Tikrieji motyvai išryškėja paskutinėje superherojų ir mafijos boso kovoje…

„Kick-ass” – nuotaikinga veiksmo komedija, į kino ekranus perkelta iš Mark Millar ir John Romita Jr. Komikso puslapių.

Premjera Lietuvoje: 2010.06.25

6 atsiliepimai apie filmą “Ateini čia arba gausi į dūdą! (Kick-Ass)”

 1. Lala says:

  sitas geras, spec efektai su krauju liux… per kelias vietas net pagaugai ejo… 10 balu :P

 2. Edvardas says:

  Patiko , verta pamatyti :)

 3. gabi says:

  cia tipo kaip mika klipo ;DDD

 4. pauliuxx says:

  man tai patiko geras :)

 5. ruta says:

  Savotiskai idomus ir juokingas.

 6. Miglaja says:

  Filmas patekęs į mano Top 10. Tikrai geras : pilna veiksmo, nuotykių, veikėjai labai įvairiapusiški, daug komiškų situacijų. Filmas vertas dėmesio !

Palikite atsiliepimą