Brangusis Džonai (Dear John)

Ar pirmoji meilė gali būti ta, kuri tęsis visą gyvenimą? Filmo “Šokoladas” režisierius ir romanų “Žinutė butelyje”, “Užrašų knygutė” ir “Naktys Rodantėje” autorius kviečia į romantiškiausią šio pavasario filmą “Brangusis Džonai”. Filmo žvaigždės – karščiausi šiuo metu Holivudo jaunosios kartos aktoriai Channingas Tatumas (“Šokis hip-hopo ritmu”, “Gatvės vaikis”) ir Amanda Seyfried (“Mamma Mia!”).

Jie susitiko visiškai atsitiktinai – jis išgelbėjo jos rankinę, nuo tilto nuslydusią į jūros bangas… Armijoje tarnaujantis Džonas sugrįžo namo trumpos atostogoms, bet pažintis su jauna, žavia koledžo studente amžiams pakeis jo likimą. Nelauktai įsimylėjęs, jis sulaukia tokio pat atsako iš jos. Po žaibu prabėgusių romantiškiausių jų gyvenime dviejų savaičių jaunuoliai priversti išsiskirti ištisiems metams. Visus dvylika mėnesių jie bendrauja laiškais, o kiekviena praėjusi diena priartina jų džiaugsmingą susitikimą.

Deja, susitikimas trunka neilgai… Įskiepytas pareigos jausmas Džonui neleidžia ramiai mėgautis mylimos merginos draugija, kuomet pasaulį sukrečia rugsėjo 11-osios išpuoliai. Seržantas vėl užsirašo į armiją. Ar jaunuolių meilė ištvers šį išsiskyrimą? Ar pirmoji meilė gali būti laiminga?

Filmas sukurtas pagal tarptautinį Nicolaso Sparkso bestselerį. “Brangusis Džonai” jau pateko į kino istoriją kaip filmas, iš pirmos vietos išstūmęs Jameso Camerono “Įsikūnijimą”, kuris dominavo JAV topo viršūnėje du mėnesius.

Režisierius: Lasse’as Hallstromas (“Sidro namų taisyklės”, “Šokoladas”, “Kazanova”).

Vaidina: Channingas Tatumas (“Šokis hip-hopo ritmu”, “Gatvės vaikis”) ir Amanda Seyfried (“Mamma Mia!”), Richardas Jenkinsas.

Filmo Premjera: 2010.04.16

11 atsiliepimai apie filmą “Brangusis Džonai (Dear John)”

 1. vaidilute says:

  truputoka liudnas bet geras filmas. nesigailiu ziurejus :)
  manau ir kiti nesigailesit:)

 2. Karolina says:

  Labai geras filmas. Liudnokas biskiuka, bet man labai patiko.. :-) Daugiau galetu tokiu filmu buti, tikrai idomu ziureti.. :-)

 3. just. says:

  O jus sy filma ziurejot ne lietuviu kalba..? :)

 4. simona says:

  per kur jus sita filma ziurejot?

 5. anna says:

  nuostabus filmas,labai graudus,bet vistiek man labiau prie sirdies “remember me”

 6. Gabrielė says:

  idomus ziauriai . . . . daugiau tokiu filmu :***

 7. Sandra says:

  Man taip pat labau patiko sis filmas;]

 8. Nerute says:

  Tikrai,liudnas filmas ir labai idomus :-) Man patiko ir asara isspaudziau :-)

 9. Eva says:

  Dievinu si filma……;[[labai patiko,liudnokas bet labai fainas …

 10. Neringa says:

  Labai geras filmas. Iš visų kampų! :)

 11. Emulia says:

  http://www.onlinefilmai.lt/brangusis-dzonai/ – tinklapis, noredami ziureti nemokamai filmus iveskite i google bet kokio filmo pavadinima ir prirasykite – online. Sekmes :)

Palikite atsiliepimą