Brėkštanti aušra. 1 dalis (The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1)

Amerikiečių rašytoja Stephenie Meyer jau padėjo tašką Edvardo, Belos ir Džeikobo meilės istorijoje, kurią savaip vizualizuoja miuziklo “Svajonių merginos” režisierius Billas Condonas. Milžinišku ažiotažu apgaubtoje pirmojoje dalyje išsiuntinėti kvietimai anonsuoja amžinai jauno vampyro ir jo mylimosios merginos vedybas. Medaus mėnesio kelionei laimingi jaunavedžiai pasirenka Rio de Žaneirą ir atsiduoda ilgai puoselėtoms aistroms braziliškos pilnaties šviesoje. Tačiau laimė išblėsta ir aptemsta aštriais pavojais, išdavystėmis, grasinimais, šantažais, lemtingais apsisprendimais, kai Bela pasijaučia nėščia, o jos įsčiose nenatūraliai greitai bręsta monstriškos prigimties kūdikis.

Finalinėje knygoje vampyrų klanus supriešinę ir vilkolakių gaują išskirstę įvykiai pasakojami iš trijų pagrindinių herojų perspektyvų. Filmų scenaristė Melissa su prodiuseriais nutarė perskelti “Brėkštančią aušrą” į du reikšmingiausius etapus, tiesiogiai susijusius su Kristen Stewart vaidinama Bela. Pirmojoje dalyje ji nepasiduos Edvardo įkalbinėjimams pasidaryti abortą ir lauks mirtinai pavojingo gimdymo.

Vampyro, normalios merginos ir vilkolakio jausmų trikampio fanai entuziastingai laukia lapkričio 18-osios. Šią dieną romantinės fantazijos dramų “Saulėlydis”, “Pilnatis” ir “Užtemimas” žiūrovai pamatys daugiau nei 6 mln. egzempliorių tiražu išpirktos ketvirtosios knygos ekranizacijos pradžią. Vampyrišku alkiu ir gundančiu smalsumu išreiškiamas ažiotažas dar sykį įrodo, kaip nekantriai laukiamas sensacingasis filmas su jaunaisiais milijonieriais Kristen Stewart, Robertu Pattisonu ir Tayloru Lautneriu.

Režisierius: Bill Condon

Scenarijaus autorius: Melissa Rosenberg

Kompozitorius: Carter Burwell

Vaidina: Kristen Stewart, Anna Kendrick, Robert Pattison, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Michael Sheen, Elizabeth Reaser ir kt.
Sukurta: JAV
Platintojas: AcmeFilm

Kino teatruose nuo: 2011.11.18

12 atsiliepimai apie filmą “Brėkštanti aušra. 1 dalis (The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1)”

 1. diana says:

  sveiki as ziurejau daug kartu si filma negaliu niekaip atcitrauk ir prisiziureti,nekantriai laukiu tesinio,tokio filmo kai sis dar nebuvo super

 2. Gabrielius says:

  nelogiskai kalbi, daug kartu ziurejei sita filma nors dar jo nerodo :D galbut turejei galvojei ankstesnes dalis?

  as ziurejau daug kartu si filma negaliu niekaip atcitrauk ir prisiziureti
  o cia isvis nesuprantamai

 3. Sabii says:

  Kaip ziaurai sito filmo laukiuu… Ir nesulaikiu :D Klasioke sake kad jau Dvd orekyboje mate :)

 4. Sabii says:

  Kaip ziaurai sito filmo laukiuu… Ir nesulaikiu :D Klasioke sake kad jau Dvd prekyboje mate :)

 5. ineta says:

  ir is pirmo karto supratome

 6. Karolina says:

  Gal kas zinnot kur interneta galima pazet sita filma arba atsisiust labai noriu pamatyt:)(:

 7. kristy says:

  kaip gi tu galejai ziureti jai ji tik 211-11-18 zorys ?

 8. Aiste says:

  Kur galima šita filma per interneta žiūrėt?

 9. Simas says:

  Duok link`ą

 10. Eric says:

  Para o iPhone 4 ou iPod nem deve piorar tanto qunato no iPhone 3GS, ne9? Sf3 vejo a baixa qualidade da camera do iPhone 3GS quando vou ver no PC, mas os veddeos ainda se3o bons.

 11. Kamile says:

  Geras filmas, o antra dalis dar geresne!! Labai patiko :) nemate butinai paziurekit, lietuviu kalba abi sio filmo dalis galit rasti http://www.filmuera.net/in/ile4/ :)

 12. loreta says:

  geras tinklapis

Palikite atsiliepimą