Dilema (The Dilemma)

Kartais geriau nežinoti…

Dviejų Oskarų savininkas, režisierius Ron Howard pristato naujausią savo darbą- dramą su komiškais prieskoniais „Dilema“, kurioje išvysime ne tik sparčiai karjeros laiptais kopiantį merginų numylėtinį Channing Tatum, bet ir į didžiuosius kino ekranus viename pagrindinių vaidmenų grįžusią Winona Ryder.

Užkietėjęs viengungis Ronny‘is (vaidina akt. Vince Vaughn) ir laimingai vedęs Nick‘as (vaidina akt. Kevin James) ne tik verslo partneriai, dirbantys automibilių projektavimo bendrovėje ir svajojantys apie nuosavą verslą, bet ir geriausi draugai dar nuo mokyklos laikų. Atrodo, kad draugų gyvenimas pasakiškas- Ronny‘is myli savo merginą Beth (vaidina akt. Jennifer Connelly), tuo tarpu Nick‘as neatsidžiaugia sėkmingu vedybiniu gyvenimu su žmona Geneva (vaidina akt. Winona Ryder). Ketveriukė linksmai kartu leidžią laiką, žavisi vieni kitais, kol vieną dieną Ronny‘is pamato tai, ko visai nenorėjo išvysti. Vyrukas užtinka savo geriausio draugo žmoną kito vyro, Zip‘o (vaidina akt. Channing Tatum), glėbyje. Vedinas smalsumo Ronny‘is pradeda sekti Genevą ir ši misija jo gyvenimą ne tik apverčia aukštyn kojomis, bet ir paverčia komišku chaosu, kupinu įvairiausių nuotykių ir nesusipratimų. Kaip pasielgti? Pasakyti Nick‘ui tiesą ar elgtis taip, lyg nieko nebūtų nutikę? Kamuojamas sąžinės graužaties ir nežinojimo ką daryti, Ronny‘is suvokia, kad Nick‘as taip pat kai ką slepia…

Rež. Ron Howard („Angelai ir demonai“, „Frostas prieš Niksoną“, „Da Vinčio kodas“, „Pakilęs iš pelenų“, „Dingę be žinios“, „Nuostabus protas“, „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“, „Apolo 13“, „Ak, jau tie tėvai“, „Vilou“)

Vaidina: Winona Ryder („Žvaigždžių kelias“, „Asmeniniai Pipos Li gyvenimai“, „Darvino apdovanojimai“, „Ponas Dydsas“, „Prarastos sielos“, „Ruduo Niujorke“, „Mergina su trūkumais“, „Edvardas Žirkliarankis“, „Vabalų sultys“), Channing Tatum („Brangusis Džonai“, „ Gatvės vaikis“, „Visuomenės priešai“, „Eilinis Džo. Kobros iškilimas“, „Mergina vaikino kelnėse“, „Šokis hip-hopo ritmu 1-2“, „Pasaulių karas“, „Didžiosios lenktynės“), Jennifer Connelly („Devintasis“, „Jis ne tau“, „Diena, kai sustojo Žemė“, „Maži vaikai“, „Kruvinas deimantas“, „Tamsus vanduo“, „Milžinas Halkas“, „Smėlio ir rūko namai“, „Nuostabus protas“, „Requiem svajonei“, „Prisiminti numirusius“, „Tamsos miestas“, „Malholando uola“), Vince Vaughn („Viskas įskaičiuota“, „Atgal į gamtą“, „Išsiskyrimas“, „Ponas ir ponia Smitai“, „Slėpkit pamerges!“, „Čiulpiantis nykštį“, „Senoji mokykla“, „Psichopatas“, „Dingęs pasaulis: Juros periodo parkas“), Queen Latifah („Valentino diena“, „Ledynmetis 3“, „Pametę galvas Las Vegase“, „Lakas plaukams“, „Ledynmetis 2: Eros pabaiga“, „Taksi“, „Čikaga“, „Kaulų kolekcionierius“), Kevin James („Nebrendylos“, „Prekybos centro kietuolis“, „Visados kaip pirmą kartą“, „Hičas – meilės specialistas“)

Šaltinis forumcinemas.lt

Palikite atsiliepimą