Dženiferės kūnas (Jennifer’s Body)

Turbūt kiekvienoje mokykloje yra mergina, su kuria visi nori draugauti, nors iš tikrųjų jos neapkenčia. Dažniausiai ji būna mokyklos sirgalių komandos kapitonė, draugaujanti su amerikietiško futbolo ar krepšinio komandos žvaigžde.

Šioje istorijoje tai – Dženiferė (aktorė Megan Fox). Kuomet nebūna su vaikinais, mergina didžiąją laiko dalį leidžia su geriausia drauge nuo ankstyvos vaikystės – Nyde. Pastaroji yra drovi, kukli, negalinti pasigirti tokiu akinančiu grožiu kaip draugė – žodžiu, tokia, kurios dažniausiai apibūdinamos kaip „moksliukės“.

Vieną vakarą draugės nutaria apsilankyti roko grupės koncerte. Garažuose grojantys vaikinai desperatiškai siekia išgarsėti, o, kaip žinia, tikslas pateisina priemones. Sužinoję apie tam tikrą ritualą, jie nutaria išbandyti šią galimybę. Dainininkus dievinanti Dženiferė „išrenkama“ savanore ir vaikinai ją paaukoja nelabajam už kontraktą su muzikos įrašų firma.

Po ritualo Dženiferė netrukus pajunta keistą – kitokį nei anksčiau – potraukį vaikinams. Dabar jie ją traukia ne kaip kandidatai pasimatymams ar linksmam laiko praleidimui, o kaip… maistas. Negalėdama kontroliuoti savęs, Dženiferė ima vieną po kito žudyti ja besižavinčius bendraamžius. Apie tai sužinojusi Nydė pasiryžta gelbėjimo misijai – tiek vaikinų, tiek savo geriausios draugės, kurią siekia išvaduoti nuo merginą apsėdusio apsirijimo demono.

Šaltinis: Forum cinemas

9 atsiliepimai apie filmą “Dženiferės kūnas (Jennifer’s Body)”

 1. karole says:

  man atrodo,kad bus neblogas filmas :)

 2. Agne says:

  nu as maciau sita filma tikrai neblogas :D

 3. Viktorija says:

  Na galima žiūrėti, bet tikrai ne iš geriausių. :D

 4. Zuikis says:

  Kai kietumo. :D DDD

 5. Miglaja says:

  Patiko, nes filmas pastoviai šypseną sukeldavo :) Na taip, kai kurios scenos tikrai netikėtos, bet filmas susižiūrėjo tikrai lengvai.

 6. Maisy.* says:

  Ziurejau si filma, tikrai neblogas. Gan idomus, net pasakyciau.

 7. Monik'a says:

  Manau kad bus įdomus =] , jau siunčiuos xD

 8. ieva says:

  man nerodo

Palikite atsiliepimą