Galutinis tikslas 4 (Final Destination 4)

Gražią dieną automobilių lenktynėse jaunas vaikinas Nikas netikėtai jam pačiam išvysta ateities viziją – šiurpų incidentą, būtent automobilų lenktynėse, o aukomis tampa ne kas kitas, o jis pats ir jo draugai! Kaip ir ankstesniuose filmuose, gerokai išsigandęs vaikinas desperatiškai bando atkalbėti draugus kuo greičiau palikti intriguojantį, bet pražūtingą sporto renginį. Grupelė laimingųjų palieką areną, likus vos kelioms sekundėms iki siaubingos tragedijos ir tokiu būdu jie lieka gyvi. Įsitikinę, kad puikiai apgavo mirtį, jaunuoliai pasiryžę naujam gyvenimui, bet, kaip paaiškėja vėliau, mirtis nė nesiruošia jų išbraukti iš savo sarašo. Visagalė giltinė pradeda vieną po kitos šienauti jaunuolių gyvybes. Pavojingo žaidimo iniciatoriui teks vėl galvoti, kaip apgauti mirtį, kad jo ir mylimosios merginos autobusai aplenktų šiurpiąją galinę stotelę.

Filmo herojų laukia baimės ir siaubo maratonas. Specialieji efektai pritrenkiantys, nes lenktynes su mirtimi pateiktos trimačiame vaizde. Filmo kūrėjai pritaikė brangiausiam kino istorijoje filmui „Įsikūnijimas” sugalvotą technologiją ir naudojosi specialiųjų skaitmeninių kamerų sistema „Fusion F23 3D”.

Kaip sako filmo režisierius, „Galutinis tikslas 4 3D“ leis pajusti mirtį iš arti ir tai bus tikrai N-16 filmas, – šiurpus ir priversiantis krūpčioti, būtent toks, kokio ir laukia gerbėjai.

Režisierius: David R. Ellis („Gyvatės lėktuve“, „Mobilusis“, „Galutinis tikslas 2“)

Vaidina: Krista Allen („Psichoterapija“, „Melagi, melagi“), Nick Zano ( „Pagauk, jei gali“, „Čihuahua iš Beverli Hilso“); Bobby Campo, Shantan VanSanten

Šaltinis: Forum Cinemas

atsiliepimas apie filmą “Galutinis tikslas 4 (Final Destination 4)”

  1. zumo says:

    geras filmas

Palikite atsiliepimą