Horizontas (Skyline)

Katastrofų superfilmo „2012“, populiariausios visų laikų juostos „Įsikūnijimas“ (ir daugybės kitų kino hitų pradedant „Titaniku“ ir baigiant „Keista Bendžamino Batono istorija“) specialiųjų efektų kūrėjai pristato ambicingą fantastinį trilerį apie ateivių invaziją. Kaip atrodys diena, kai mes susipažinsime su kitų planetų gyventojais? Įspūdingų efektų kupino fanstastinio trilerio „Horizontas“ kūrėjai įsitikinę: tai bus paskutinė mūsų diena Žemėje.

2009 metų rugpjūčio 28 dieną „NASA“ išsiuntė į kosmosą žinutę, siekdama kontakto su kitų planetų gyvybės formomis. 2010 m. gruodžio 3 d. atsakymas smogs iš dangaus ryškia mėlyna šviesa… Jei žvilgtelsi tiesiai į ją, tu – pasmerktas!

Po audringo vakarėlio būrelį draugų netikėtai pažadina nepaprastai ryški šviesa už lango. Mieguisti herojai iš siaubo netenka žado – už lango vyksta sunkiai paaiškinami dalykai – žmones, tarsi niekingus vabalėlius, nuo žemės siurbia paslaptingi šviesos stulpai. Akivaizdu, tik viena – gatvėse prasidėjo negailestingas žmonijos valymas. Išvengusiems pražūtingos šviesos dėl savo gyvybių teks susigrumti su nežemiškos kilmės būtybėmis…

Žemės sunaikinimo teorijų kūrimo genijai – broliai Colinas ir Gregas Strause‘ai, sykį jau pasikėsinę į žmonijos gerovę filme „Svetimi prieš Grobuonį 2“, pristato naujausią savo darbą – mokslinį trilerį „Horizontas“. Specialiųjų efektų kompaniją įkūrę lakios vaizduotės broliai, įspūdingais efektais papuošę tokius filmus kaip „Įsikūnijimas“, „2012“, „X-menai“, „300“, „Geležinis žmogus 2“, „Keista Bendžamino Batono istorija“, šįkart sėda iškart ant dviejų kėdžių – režisierių bei prodiuserių – ir juostoje „Skyline“ vėl džiugiai imasi to, ką išmano geriausiai – Žemės naikinimo.

Režisieriai: Colin Strause, Greg Strause („Svetimi prieš Grobuonį 2“)

Vaidina: Eric Balfour („Mergišius“, „Kruvinosios skerdynes Teksase“), Scottie Thompson („Žvaigždžių kelias“), David Zayas („Nesunaikinami“), Donald Faison („Bernvakaris Las Vegase“), Brittany Daniel („Nusikaltėlis kūdikio veidu“).

Šaltinis forumcinemas.lt

11 atsiliepimai apie filmą “Horizontas (Skyline)”

 1. kestas says:

  tikiuos bus vertas mano demesio

 2. Donatas says:

  Kai aš prie komedijų pripratęs, man per baisus pasirodė :)

 3. Tomas33 says:

  Jeigu prasukti labai ilga izanga ir nekreipti demesio i prasta vaidyba ne vieno gero aktoriaus (is zero2 paimtu nors visus:)ir beveik 0 siuzeta apart pabaigos kazkas naujo kitoks amerikietiskas happy end”as
  Filma vertas demesio nes vistiek itraukia gan itikinamas taip galetu buti
  Spec efektai verti oskaro gaila ne 3d

 4. Edvis says:

  slamstu slamstas tiek pradze lempine tiek pabaiga be rysiu i efektus galima ziuret bet ne i filma tikejausi kazko gero….

 5. Nerijus says:

  Geras filmas man patiko labai ytrauke ir efektai neblogi manau verta paziureti

 6. erne says:

  geriausias kinas ;DD

 7. as says:

  palyginus su ”Nepriklausomybes diena”,tai sitas filmas nei slamsto nevertas…

 8. Žilvinas says:

  Na tokio šlamšto seniai nemačiau… ant galo prasukinėjau.. Rekomenduoju negaišti laiko

 9. Dainius says:

  sklepo filmas… su gan neblogais efektais…

 10. erelis says:

  sudas ne filmas

 11. rtrtg says:

  Filmas geras, bet pabaiga neaiški ir be ryšio. pabaiga nuvilia, nes nesupranti kas bus po jos. :(

Palikite atsiliepimą