Ilgo plauko istorija (Tangled)

Naujausias režisieriaus, pasauliui papasakojusio istoriją apie super-šunį Boltą darbas, amžiams pakeisiantis nuomonę, jog princai būna tik mieli, ramaus būdo ir būtinai turi baltą žirgą bei didelę karalystę. Žinoma, Flynn‘as Rider‘is (originalia kalba įgarsina Zachary Levi) yra gražus, turi baltą žirgą, tačiau… Jis visai ne princas, o apylinkėse pagarsėjęs plėšikas ir apie princeses, matyt, skaitė tik knygose.

Ilgaplaukė princesė Auksaplaukė (lietuviškai įgarsina Raminta Naujanytė-Bjelle) jau 18 metų viena gyvena bokšte – ją, dar visai kūdikį, piktadarė ragana pagrobė ir čia įkalino. Mergina nei karto nebuvo nusileidusi žemyn, tad yra naivi ir visiškai nežino gyvenimo skonio.

Vieną dieną jos kambaryje išdygsta Flynn‘as Rider‘is, tačiau, deja, visai ne princesės gelbėti, o paslėpti bokšte savo naujausią grobį. Auksaplaukė, beje, irgi netradicinė princesė – meistriškai kovai su įsibrovėliu panaudojusi savo ilgąsias, magiškų savybių turinčias kasas, ir, plėšiko padedama, pasprunka iš bokšto idant išpildytų savo gimtadienio svajonę – iš arti pamatytų magiškus žiburėlius. Tačiau mergina nežino, kur šie žibintai iš tikrųjų ją nuves… Čia nuotykiai ir prasideda!

Žinoma, pasaka nebūtų pasaka, jeigu žavingasis plėšikas neįsimylėtų nuostabiosios princesės. Magiška, nuotykių kupina istorija, privers ne kartą nusijuokti, yra kupina puikių muzikinių intarpų, o įspūdžius dar labiau sustiprins 3D efektai.

Rež. Nathan Greno, Byron Howard („Boltas“)

Lietuviškai įgarsino: Raminta Naujanytė-Bjelle (Auksaplaukė) Ilona Balsytė (Ragana), Tomas Žaibus (Flinas Raideris), Algirdas Dainavičius, Saulius Prūsaitis, Gediminas Girdvainis, Andrius Kaniava, Gytis Balčiūnas, Artūras Šablauskas, Noja Žaurovaitė ir kiti.

Originalia kalba įgarsina: Mandy Moore („Nes aš taip pasakiau“, „Amerikietiška svajonė“, „Įsimintinas kelias“, „Daktaras Dolitlis 2“, „Princesės dienoraštis“, „Teisė tuoktis“, „Brolis lokys 2“, „Romantika ir cigaretės“), Zachary Levi („Didžiosios motušės namai 2“, „Nepaprasta kelionė“, „Alvinas ir burundukai 2“), Donna Murphy („Astronauto žmona“, „Didžioji scena“, „Žmogus Voras 2“, „Pasaulio prekybos centras“, „Versmė“, „Auklės dienoraštis“), Jeffrey Tambor („Pagirios Las Vegase“, „Monstrai prieš ateivius“, „Pragaro vaikis“, „Pragaro vaikis: Aukso armija“, „Melo išradimas“, „Superherojus“, „Po Toskanos saule“, „Džo Bleko viešnagė“, „Daktars Dolitlis“, „Pakvaišę dėl Merės“), Brad Garrett („Naktis muziejuje 1-2-3“, „La Troškinys“, „Žuviukas Nemo“, „Tomas ir Džeris išskrenda į Marsą“, „Asteriksas ir Obeliksas“, „Garfildas“)

Šaltinis forumcinemas.lt

10 atsiliepimai apie filmą “Ilgo plauko istorija (Tangled)”

 1. gerbėja says:

  geras

 2. Steel Warrior says:

  Geras filmas tikrai,gera muzika ir tikrai isikirtine istorija

 3. mkristupas says:

  geras filmas gra muzika geri vertejei

 4. mkristupas says:

  steel ce tau zinute dar pamirsai vertejus

 5. simona says:

  man neina to kino parsisiusti ir isvis kaip ji parsisiusti

 6. erika says:

  lab geras filmas

 7. martynas says:

  idomus filmasssssssssssssssssssssss paziurekite

 8. erelis says:

  siaip pasakos apie princeses nepatinka bet si patiko

 9. jurgita says:

  labai geras paziurekite visi, as tai kino teatre maciau 3d ziauriai fainiai tikrai faina liukssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

 10. jurgita says:

  faina

Palikite atsiliepimą