Ir vėl tu! (YOU AGAIN)

Ką daryti, jei netikėtai susitinkate su žmonėmis, kuriuos mieliau pamirštumėte

Nesvarbu, kiek tau metų – mokyklos nepamirši niekada. Nei pirmosios meilės, nei – juo labiau – savo skriaudikų.

Jauna, talentinga ir puikiai savo darbą išmananti viešųjų ryšių specialistė Marni (ją vaidina Kristen Bell) sugrįžta namo, į savo vyresniojo brolio Vilo (akt. Jimmy‘is Wolkas) vestuves. Kadangi apie vedybas buvo pranešta gana netikėtai, Marni apie savo brolio išrinktąją nežino nieko. Pagaliau ją pamačiusi, mergina su siaubu suvokia, kad Joana (akt. Odette Yustman) yra baisiausias jos mokyklos laikų košmaras – būtent Joanos dėka paaugliškas Marni gyvenimas buvo nepakenčiamas.

Negana to, netikėtai paskelbtose vestuvėse susitikę besituokiančiųjų mamos (jas vaidina Jamie Lee Curtis ir Sigourney Weaver), pasirodo, mokyklos laikais taip pat buvo aršiausios priešės ir varžovės. Iš pradžių dar bandžiusios slėptis po mandagumo kaukėmis, netrukus abi moterys parodo nagus.

Marni, savo ruožtu, ryžtingai nusprendžia neleisti, kad Joana sugadintų gyvenimą ir jos broliui bei imasi šventos misijos įtikinti Vilą, jog jis daro didžiausią savo gyvenimo klaidą.

Rež. Andy‘is Fickmanas („Kelionė į Raganų kalną“, „Planas tėčiui“, „Mergina vaikino kelnėse“).

Vaidina: Kristen Bell („Kartą Romoje“, „Viskas įskaičiuota“, „Velniop tą Sarą Maršal“, „Gerbėjai“, „Pulsas“, „Romanas“, „Spartanas“, „Penkiasdešimt tablečių“, „Lenkiškos vestuvės“, TV serialas „Veronika Mars“), Jamie Lee Curtis („Kalėdos pagal Kranksus“, „Keistas penktadienis“, „Siuvėjas iš Panamos“, „Aršūs padarai“, „Melas vardan tiesos“, „Amžinai jaunas“, „Mano mergytė“, „Sveiki sugrįžę“, „Helovinas 2“, „Žuvelė vardu Vanda“), Sigourney Weaver („Įsikūnijimas“, „Pranaši pozicija“, „Mama į skolą“, „Mergina parke“, „Kaimas“, „Mirtis ir mergelė“, „Deivas“, „Vaiduoklių medžiotojai“, „Vaiduoklių medžiotojai 2“, „Svetimas“, „Svetimi“, „Svetimas. Prisikėlimas“), Betty White („Piršlybos“, „Trečiasis noras“, „Aukštyn kojom“, „Mūsų meilės istorija“, „Juodojo ežero paslaptis“, „Liūtis“), Odette Yustman („Transformeriai“, „Prakeiksmas“, „Projektas „Monstras“, „Atostogos“, „Sunkus kelias: Djui Kokso istorija“, „Vaikų darželio policininkas“), Kristin Chenoweth („Ketverios Kalėdos“, „Milijonas šventinių lempučių“, „Lenktynės su žirklėmis“, „Gyvenimas ant ratų“, „Rožinė pantera“, „Mano žmona – ragana“), Jimmy‘is Wolkas („Aštuoni paprasti žingsniai“, „Užmiršta žemė“, „Spiralės projektas“), Victoras Garberis („Milkas“, „Titanikas“, „Marvino kambarys“, „Užsispyrusi blondinė“, „Kleptomanija“, „Nemiga Sietle“, „Aš niekada nepateksiu į dangų“, TV serialas „Slaptoji agentė“), Christine Lakin („Valentino diena“, „Kelionė į Raganų kalną“, „Planas tėčiui“, „Raudonasis kanjonas“, „Mano tėvo atminimui“, „Bet kokia kaina“), Kyle‘as Bornheimeris („Ji man – ne pora“, „Pačiūžomis į šlovę“, „Tinkama pradžia“, „Ir velniai svajoja“), Cloris Leachman („Moterys“, „Alaus šventė“, „Pats baisiausias filmas 4“, „Ilgiausias jardas“, „Ispangliška“, „Blogasis Santa“, „Prakeiktas telefonas“, „Širdies muzika“, „Niekada ne per vėlu“, „Meilė žeidžia“), Billy‘is Ungeris („Adrenalinas 2“, „Nuotakų karai“, „Laumės vaikas“, „Kodas L.O.B.I.A.I.: Paslapčių knyga“, „Alabamos mėnulis“).

Premjera Lietuvoje: 2010.11.12

atsiliepimas apie filmą “Ir vėl tu! (YOU AGAIN)”

  1. Gabriele says:

    Mergaitiskas filmas :) yra juokingu vietu,taciau tikejausi ,kad bus juokingesnis ;) )

Palikite atsiliepimą