Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai (Hansel and Gretel: Witch Hunters)

Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus.

Senolė taikosi vaikus suėsti. Tačiau šie gelbėdamiesi nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi.

Nuo tos dienos, kai Joniukas (akt. Jeremy Renner) ir Grytutė (akt. Gemma Arterton) nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle.

Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia.

Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel (akt. Famke Janssen), kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime.

Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu (akt. Peter Stormare), įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.

Rež.: Tommy Wirkola („Miręs sniegas“)

Vaidina:

Jeremy Renner („Keršytojai“, „Neįmanoma misija: protokolas – vaiduoklis“, „Miestas“, „Išminuotojų būrys“, „Džesio Džeimso nužudymas, kurį įvykdė bailys Robertas Fordas“, „28 savaitės po“),

Gemma Arterton („Tamara Driu“, „Persijos princas: laiko smiltys“, „Titanų susidūrimas“, „Laivas, kuris veža“, „007 Paguodos kvantas“, „Rokenrola“),

Famke Janssen („Pagrobimas“, „Iksmenai 1 – 2 – 3“, „Aš – šnipas“, „Namas ant vaiduoklių kalvos“, „Sukti lošėjai“),

Peter Stormare („Apokalipsės pranašai“, „Nuojauta“, „Broliai Grimai“, „Konstantinas“, „Pašėlę vyrukai 2“, „Hitleris: blogio šaknys“, „Kalbantys vėjui“, „Šokoladas“, „Šokėja tamsoje“, „Cirkas“, „Armagedonas“, „Merkurijaus kodas“, „Didysis Lebovskis“, „Dingęs pasaulis: Juros periodo parkas“)

Šaltinis: forumcinemas.lt

atsiliepimas apie filmą “Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai (Hansel and Gretel: Witch Hunters)”

  1. Naujausi filmai online nemokmai https://filmainemokamai.lt/

Palikite atsiliepimą