Juodasis žaibas (Black lightning)

Dima Maikovas (akt. Grigorijus Dobryginas) – paprastas studentas, kokių Rusijos sostinėje – dešimtys tūkstančių. Kaip ir visi jaunuoliai, Dima turi savo svajonių, viena iš jų – nuosavas automobilis. Tėvas apie šį sūnaus pomėgį žino ir gimtadienio proga sūnui padovanoja… senutėlę „Volgą“.

Tačiau tėvas net neįtaria, kad ši „Volga“ – nepaprastas automobilis. Skraidantis. Dima apie tai sužino netrukus, visiškai atsitiktinai. Iš pradžių vaikinas negali tuo patikėti, o apsipratęs ir įsitikinęs, jog nemiega – negali atsidžiaugti. Juk jam dabar nebaisus vienas didžiausių Maskvos prakeiksmų – didžiuliai eismo kamščiai. O kur dar su niekuo nesulyginamas malonumas išvairuoti „Volgą“ į naktinį Rusijos sostinės dangų!..

Vieno tokio naktinio pasivažinėjimo – pasiskraidymo metu Dimos gyvenimas pasikeis visiems laikams. Tamsiame skersgatvyje vaikinas tampa žmogaus mirties liudininku. Ne bet kokio žmogaus. Savo tėvo.

Sukrėstas ir įniršęs vaikinas nusprendžia tapti teisingumo vykdytoju, kovotoju su blogiu. Juo labiau, kad tinkamą transportą – skraidantį automobilį – tam tikslui Dima jau turi.

Ir naktinės Maskvos danguje pasirodo paslaptingas superherojus – „Juodasis žaibas“.

Režisieriai: Aleksandras Vojtinskis, Dmitrijus Kiseliovas.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys: 2009-12-31

Palikite atsiliepimą