Kaip diena ir naktis (Knight & Day)

Nesipainiokite po kojomis specialiesiems agentams

Paprasta mergina Džiunė (akt. Cameron Diaz) oro uoste prasilenkdama užkliudo nepažįstamą vaikiną. Atsiprašydama ji net nenutuokia, kaip smarkiai tas vaikinas pakeis jos gyvenimą. Ir visai ne romantiška prasme, kaip galbūt Džiunei, vykstančiai į jaunesnės sesers vestuves, norėtųsi. Jos gyvenimas pasuks tokia vaga, apie kokią mergina ne tik kad niekad nesvajojo… Maža to, ji net neįsivaizduoja, kad taip gali būti apskritai.

Vaikinas, vardu Milneris (akt. Tomas Cruise‘as), prisistato besąs specialusis agentas. Prisistato šiek tiek neįprastomis aplinkybėmis – nušovęs lėktuvo, kuriuo skrenda ir Džiunė, abu pilotus ir pora keleivių.

Šoko ištikta mergina patiki bendrakeleiviu, tačiau jau kitą dieną jos sesutės vestuvėse Džiunę susiranda grupelė vyrų, taip pat prisistatančių agentais. Vargšė mergina visiškai susipainioja, kuomet paaiškėja, kad šie agentai labai norėtų pašalinti Milnerį. O netikėtai jos gyvenime vėl atsiradęs Milneris visiškai suglumusią Džiunę priverčia kartu sprukti nuo savo medžiotojų.

Visoje šioje painiavoje prasideda beprotiškos kvapą gniaužiančios lenktynės per visą pasaulį…

Rež. Jamesas Mangoldas („Traukinys į Jumą“, „Ties jausmų riba“, „Tapatybė“, „Mergina su trūkumais“, „Keitė ir Leopoldas“, „Farų žemė“).

Vaidina: Tomas Cruise‘as („Neįmanoma misija“, „Neįmanoma misija 2“, „Neįmanoma misija 3“, „Valkirija“, „Ramūs tarp vilkų“, „Pasaulių karas“, „Nakties įkaitas“, „Paskutinis samurajus“, „Įspėjantis pranešimas“, „Vanilinis dangus“, „Magnolija“, „Plačiai užmerktos akys“, „Gimęs liepos ketvirtąją“, „Interviu su vampyru“, „Lietaus žmogus“), Cameron Diaz („Mano sesers globėjas“, „Dėžė“, „Šrekas“, „Pametę galvas Las Vegase“, „Atostogos“, „Aš – ne blogesnė“, „Niujorko gaujos“, „Vanilinis dangus“, „Čarlio angelai“, „Griausmingieji Čarlio angelai“, „Būti Džonu Malkovičiumi“, „Pakvaišę dėl Merės“, „Kaukė“), Peteris Sarsgaardas („Našlaitė“, „Elegija“, „Pagrobti ir perduoti“, „Desantininkai“, „Skrydžio planas“, „Raktas“, „Sodų bendrija“, „Glaso saulėlydis“, „Soltono jūra“, „Imperija“, „K-19“), Maggie Grace („Pagrobimas“, „Džeinės Osten knygų klubas“, „Mergina iš priemiesčio“, „Rūkas“, „Reičel kambarys“, TV serialas „Dingę“), Paulas Dano („Vudstokas“, „Bus kraujo“, „Ginklai“, „Greitojo maisto tauta“, „Mažoji mis“, „Karalius“, „Baladė apie Džeką ir Rožę“, „Vagiant gyvenimus“, „Mano kaimynė – porno žvaigždė“), Marcas Blucasas („Keistuolis Deivas“, „Gyvūnai“, „Džeinės Osten knygų klubas“, „Po sekso“, „Alamas“, „Pirmoji duktė“, „Saulėtoji valstija“, „Malonus miestelis“, „Dilema“, „Edis“, „Mes buvome kariai“), Viola Davis („Tikroji padėtis“, „Abejonė“, „Naktys Rodantėje“, „Paranoja“, „Pasaulio prekybos centras“, „Architektas“, „Sirijana“, „Soliaris“, „Antuanas Fišeris“, „Toli nuo rojaus“, „Keitė ir Leopoldas“, „Narkotikų kelias“), Jordis Mollà („Elžbieta: Aukso amžius“, „Sultonai iš pietų“, „Akmens pirklys“, „Antonijus, Dievo karys“, „Alamas“, „Pašėlę vyrukai 2“, „Kokainas“), Liamas Fergusonas („Tikroji padėtis“, „Jis – ne tau“, „Perskaityk ir sudegink“, Kodas: L.O.B.I.A.I. Paslapčių knyga“, „Kietas riešutėlis 4.0“, „Snaiperis“).

Premjera: 2010.07.16

atsiliepimas apie filmą “Kaip diena ir naktis (Knight & Day)”

  1. ruta says:

    labai geras filmas. man labai patiko. Linksmas ir idomus filmas

Palikite atsiliepimą