Kaip prisijaukinti slibiną (How to Train Your Dragon)

Slibinų negalima žudyti. Juos reikia prisijaukinti.

Galingoje vikingų gentyje auga berniukas, vardu Hikapas (jį įgarsino Jay‘us Baruchelis). Berniukas turi savo požiūrį į pasaulį, kuris nesutampa su vyraujančiu šioje žiaurių, didvyriškų slibinų medžiotojų ir žudikų gentyje. Jei Hikapas būtų eilinis vaikis, niekas pernelyg nesisielotų – laikytų nevykėliu ir tiek. Tačiau jis – vikingų genties vadų vaikas, kuriam numatyta didi ir šlovinga ateitis.

Trumpai tariant, Hikapas išsiunčiamas į žygį, kurio metu turi sumedžioti savo pirmąjį slibiną ir taip parodyti, kad yra pasirengęs tapti pilnaverte genties dalimi ir tinkamu savo tėvo įpėdiniu.

Įdomumai prasideda, kuomet berniukas, pagaliau suradęs slibinų gyvenvietę, savo užduočiai atlikti išsirenka patį silpniausią slibiną, kuris netgi neturi dantų (ir yra vadinamas Bedančiu).

Berniukas, vardu Hikapas britų rašytojos Cressida‘os Cowell vaizduotėje gimė 2000-aisiais metais: tuomet dienos šviesą išvydo vaikams skirta knygelė „Vikingas, kuris sirgo jūros liga“. Augdamas berniukas patyrė daugybę nuotykių, kurie sugulė į beveik 10 knygelių. Didžiojoje dalyje jų rašoma apie vikingų vaiką ir slibinus.

Pirmoji serijos istorija – „Kaip prisijaukinti slibiną“ – buvo išspausdinta 2003-aisiais. Po to pasirodė „Kaip susikalbėti slibinų kalba“, „Kaip sudaužyti slibino širdį“ ir kitos. 2006-aisiais rašytoja netgi „išvertė“ pagrindinio savo istorijų slibino Bedančio traktatą „Kaip prisijaukinti vikingą“. Tad jei šis filmas pasiteisins, medžiagos tęsiniams dar ilgai nepritrūks.

(Forumcinemas.lt)

11 atsiliepimai apie filmą “Kaip prisijaukinti slibiną (How to Train Your Dragon)”

 1. Erikas says:

  Nerealus multikas =)

 2. bella says:

  baisus

 3. santechnikas says:

  tikrai geras

 4. Tomas33 says:

  Tikrai geras nuo pradzios iki galo uzburia

 5. whatever says:

  tikrai nedaug tokių įspūdingų filmų esu matęs :)

 6. mkristupas says:

  garas vilamas kas kas ce kore tam dekoju

 7. vivi says:

  geriauses is mano matytu:)

 8. eigys says:

  pats geriausias
  reiketu daugiau tokiu filmu

 9. Erelis says:

  gerulis :)

 10. Aironas says:

  ziaurei geras ultikas

 11. Aironas says:

  as ritai

Palikite atsiliepimą