Katės ir šunys 2: kačių kerštas (Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore)

2001 m. Pasirodžiusios žaismingos šuniškų nuotykių komedijos tęsinys, pagardintas 3D efektų pašarais ir lietuviškai dubliuotu lojimu bei miauksėjimu.

Amžius besitęsianti kova tarp kačių ir šunų nesiliauja ir šis pamišimas jau nuėjo per toli.Vyriausybinės organizacijos “Miau” slaptasis agentas Katinėlis užuodė maniakišką planą sukiršinti kates su šunimis ir paversti žmones vergais. Sfinksų veislės katinas, apsimetinėjamtis nekaltais šuneliais, pagal slaptą informaciją strateguoja lemiamą puolimą.

Susidūrę su iki šiol negirdėtu grasinimu, katės ir šunys yra priversti sutelkti savo jėgas nemėgstamoje sąjungoje, kad išliktų. Pirmą kartą žmonijos istorijoje keturkojai įnamiai susivienys ir drauge gaudys tobulai išprotėjusį priešą ypač aštriais nagais.

Pagrindinis policijos šuo gavo nelengvą užduotį – surasti ir nukenksminti klastingiausią kačių šeimos atstovę. Kovoje su ja teks bendradarbiauti su kačių superagentais. Šnipų pradžiamokslį išėję džeimsbondiškieji šunyčiai ir čarlioangeliškos katytės mėgins susekti Katinėlį, jį sustabdyti, sudraskyti ir uždaryti į kalėjimą.

Fantastiniame nuotykių trileryje dalyvauja per 50 įvairiausių veislių šunų ir kačių. Režisierius kantriai laukė, kol dresuotojų aklėjami aktoriai atliks jiems patikėtas užduotis. Rizikingiausiuose momentuose reikėjo pasikliauti nuotolinio valdymo pultais judinamais modeliais, o sudėtingiausiose scenose teko prašyti kompiuterinės animacijos dailininkų pagalbos.

Filmas „Katės ir šunys 2: kačių kerštas“ – tai 3D efektų komedija, kurioje dera veiksmas, lėlių teatras ir kompiuterinė animacija. Šįkart kailiniai gyvūnai skraidys.

Sveiki atvykę į pasaulio gelbėjimo operaciją !

Režisierius: Brad Peyton

Vaidina: Alec Baldwin („Tai… sudėtinga“, “Mano sesers globėjas“,“Madagaskaras 2“, „Mano geriausio draugo mergina“);

Michael Clarke Duncan („Gatvių kovotoja: Chun-Li legenda“, „Vakarėlis“, „Kung Fu Panda“, „Delgo“);

Chris O‘Donell („Max Payne: Gilus pjūvis“, „Kit Kittredge: An American Girl“, Kompanija“, TV serialas „Grei anatomija“);

Joe Pantoliano („Persis Džeksonas ir Olimpo dievai: žaibo vagis“, „Falling Up“, „Nežinomybė“, „Apgaulė“, „Zebriukas Dryžius“, „Drąsiaširdis“).

Premjera: 2010.08.06

3 atsiliepimai apie filmą “Katės ir šunys 2: kačių kerštas (Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore)”

  1. pole says:

    geras filmas vel prisijuoksiu :)

  2. Miglaja says:

    Šitas mistinis ? Nejuokinkit tik. Pati didžiausia nesamonė. Kada baigsis tie filmai, kur kalba šunys ar dar bala žino kokie gyvūnai…

Palikite atsiliepimą