Keliautojo laiku žmona (The Time Traveler’s Wife)

Kler visą savo gyvenimą ir meilę pašventė Henriui. Pirmą kartą jie susitiko, kai Kler buvo 6, o Henriui 36, o susituokė, kai Kler buvo 22, o Henriui 30.

Ji įsitikinusi, kad jie skirti būti kartu, netgi jei niekada nežino, kada likimas juos išskirs. Henris yra kitoks. Jis – keliautojas laiku, kurio vidinis laikrodis išsiderina. To jis negali suvaldyti. Jis kenčia nuo genetinio sutrikimo, dėl kurio yra priverstas keliauti laiku – atsiranda ir išnyksta įvairiausiuose savo gyvenimo laikotarpiuose, nukeliaudamas į ateitį ar praeitį. Jos gyvenimas tuo metu teka įprasta vaga.

Tačiau Henris kiekvieną kartą sugrįžta pas Kler ir jų bendrą dukrelę. Nepaisant fakto, kad vyro kelionės juos dažnai išskiria, Kler desperatiškai bando susikurti gyvenimą, paremtą vien meile.

Keisti Henrio šokinėjimai laiku į Kler gyvenimą abiems yra beprotiškai sunkiai pakeliami, nors kiekvienas išsiskyrimas tik dar labiau sustiprina jų tarpusavio ryšį.

„Keliautojo laiku žmona“ – istorija apie moterį, kurios vyras keliauja iš vieno laikmečio į kitą ir apie vyrą, kurio keli “aš” kartais susitinka viename pasaulyje.

Nepamirštama, unikali, romantiška ir šiek tiek magiška meilės istorija.

Šaltinis Forum Cinemas

5 atsiliepimai apie filmą “Keliautojo laiku žmona (The Time Traveler’s Wife)”

 1. Anfzelika says:

  Sveiki, labai idomus filmas, tiesiog ziuredama ji negalejau atsiplesti nuo jo nei sekundei.Super!

 2. vvv says:

  verta pažiūrėti

 3. vvv says:

  siūlyčiau pažiūrėti

 4. mmm says:

  labai idomus filmas ….:)))
  tikrai siulau paziuret …

 5. Viktorija says:

  Labai nebuvo pritraukiantis, bet siužetas neblogas.

Palikite atsiliepimą