Kunigas (Priest)

Poapokaliptinis sci-fi trileris, kurio veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje – pasaulyje, jau daug amžių siaubiamame žmonių ir vampyrų kovų. Filmo herojus – Kunigas Karys (akt. Paul Bettany), išgyvenęs paskutinįjį Vampyrų karą dabar drauge su kitais nelaimės draugais gyvena nuolatiniame pavojuje ir netikrume dėl rytdienos. Pažeminti ir tapę potencialiu vampyrų maistu jie gyvena aklinomis sienomis aptvertuose miestuose, kuriuos valdo Bažnyčia.

Kuomet Kunigo Kario dukterėčia (akt. Lily Collins) pagrobiama vampyrų, jis sulaužo šventąją priesaiką ir stoja į kovą su kraugeriais, kad išgelbėtų merginą nuo kraupaus likimo – tapimo vampyre. Kartu su juo į žygį leidžiasi ir dukterėčios vaikinas (akt. Cam Gigandet), jaunas tyrlaukių šerifas, bei buvusi Kunigė Karė (akt. Maggie Q), kuri kaunasi taip lyg būtų atkeliavusi iš kito pasaulio.

Premjera Lietuvoje: 2011-05-13

5 atsiliepimai apie filmą “Kunigas (Priest)”

 1. erelis says:

  patiko filmas, tikiousi bus antra dalis

 2. Miglaja says:

  Kad antra dalis bus tai jau aišku. Filmas gal ir ne toks geras kokio tikėjausi, tačiau likau pakankamai patenkinta vampyrų vaizdavimu(čia jie tikrai ne saldūs gražuoliukai) :D

 3. Simona says:

  kaip cia atsiust filmas?

 4. Monik'a says:

  reiks ir man atsisiusti

 5. aldasre says:

  tikrai labi geras filmas butu gerai jei butu 2 dalis:)

Palikite atsiliepimą