Laiškai Džuljetai (Letters to Juliet)

Režisierius: Gary Winick
Prodiuseris: Ellen Barkin
Scenarijaus autorius: Tim Sullivan, Jose Rivera
Vaidina: Amanda Seyfried, Gael García Bernal, Christopher Egan, Vanessa Redgrave

Jauna amerikietė Sofi (akt. Amanda Seyfried) atvyksta į Veroną su sužadėtiniu (akt. Gael Garcia Bernal). Tačiau jos mylimasis nuolatos palieka ją vieną ir dingsta vyno arba triufelių paieškose restoranui, kurį turi Niujorke. Sofi nelieka nieko kito, kaip vienai klaidžioti po romantišką Romeo ir Džuljetos miestą. Ji nusprendžia nepasiduoti blogai nuotaikai ir aplankyti (nors ir viena) menamą Džuljetos namą. Čia, po balkonu esančios sienos plyšiuose, dailiosios lyties atstovės ilgus metus palikdavo laiškus, kuriuose prašydavo Džuljetos patarimo meilės reikaluose. Vadinamieji „Džuljetos sekretoriai” atsakydavo į meilės kankinių laiškus, tačiau Sofi atranda laišką, prieš 50 metų parašyta jaunos britės, kuri įsimylėjo vaikiną iš Toskanos. Atsitiktinumo dėka šis laiškas liko nepastebėtas. Sofi nutaria, jog nepaisant to, kad praėjo jau 50 metų, šio laiško autorė privalo sulaukti atsakymo. Ką reiškia 50 metų tikros meilės akivaizdoje?..

Romantiškoji amerikietė parašo atsakymą į laišką, net pusę amžiaus dūlėjusį Veronos namo sienoje, ir stebuklo dėka laiškas pasiekia adresatą – Klerę (akt. Vanessa Redgrave), dabar jau garbaus amžiaus ponią. Įkvėpta jaunatviško Sofi entuziazmo Klerė nusprendžia susirasti jaunystės meilę – Lorencą Bartolinį. Nors Klerės anūkas Čarlis (akt. Christopher Egan) kreivai žiūri į tokią senelės užmačią, tačiau Klerė pasiryžusi ištaisyti klaidą, kurią padarė jaunystėje. Čarliui tenka susitaikyti su senelės užgaida ir tiesiog sėsti prie vairo. Tačiau tai ne vienintelė staigmena. Netikėtai į bendrakeleivius pasisiūlo ir Sofi, o Klerė ilgai negalvojusi sutinka leistis į kelionę drauge su mergina, kurios dėka ši kelionė tapo įmanoma.

Garbaus amžiaus dama ir du jaunuoliai leidžiasi į kelionę po vaizdingąją Toskaną ieškodami to, kuris prieš 50 metų sudrebino visą Klerės pasaulį. Tačiau rasti žmogų, nuo kurio tave skiria ne tik jūra ir pusė žemyno, bet ir pusė amžiaus, nėra taip paprasta. O be to Toskanoje, pasirodo, gyvena ne vienas Lorencas Bartolinis… Sofi, Klerės ir Čarlio laukia ilga ir įdomi kelionė.

„Laiškai Džuljetai” – nepaprastai šilta romantinė drama, kurioje persipina kelios meilės istorijos: senos, iškentėtos ir naujos, nežinia, ką atnešiančios. Rekomenduojame užkietėjusiems romantikams, t. y. visiems: kas galit pasakyti, jog širdelė nė karto nevirptelėjo išvydus jį arba ją?..

Premjera Lietuvoje: 2010.07.23

4 atsiliepimai apie filmą “Laiškai Džuljetai (Letters to Juliet)”

 1. Valdas says:

  Sveiki,

  norėčiau susisiekti su šio tinklapio autoriumi. Kokiu el.paštu tai būtų galima padaryti.

  Pagarbiai
  Valdas

 2. nepatiko says:

  tikrai nepatiko filmas, visas siužetas lėkštas, naivus. Neverta gaišti laiko.

 3. Kristi says:

  Patiko, filmas nėra nuspėjamas, gan naivus, bet siužetas įdomus :)

 4. Ieva says:

  Labai įdomus filmas, tikrai verta pažiūrėti.

Palikite atsiliepimą