Maksas ir maksimonstrai (Where the Wild Things Are)

Pasinerkite į nuostabaus grožio fantazijų pasaulį pagal vieną iš mėgiamiausių visų laikų knygų.

Maurice Sendako literatūros kūrinio, vaizduojančio fantastišką vaiko sukurtą pasaulį, adaptacija.

Mumyse visuomet yra vilties, mumyse visuomet yra baimių, mes visi trokštame nuotykių…

Nepaklusnus berniukas Maksas nubaudžiamas ir užrakinamas miegamajame. Kovodamas su nuoboduliu vaikas pasineria į fantazijų pasaulį ir supranta, kad staiga kambarys kažkur dingo. Vietoj jo jis atsiduria mažoje valtelėje, kurią bangos neša link paslaptingo kranto.

Šalyje, kurioje atsiduria mūsų herojus, gyvena labai keisti sutvėrimai. Nepaisant jų bauginančios išvaizdos, vaikas su jais susidraugauja. Laukinės būtybės nusprendžia, kad berniukas – keisčiausias sutvėrimas, kokį jiems yra tekę matyti ir paskelbia Maksą savo karaliumi. Bet po kurio laiko vaiką apima namų ilgesys ir jam kyla didžiulis noras grįžti ten, kur jis yra mylimas iš tikro.

Naujame Spike‘o Jonze‘o filme skamba Arcade Fire kūrinys “Wake Up”, o taip pat kiti Yeah Yeah Yeahs vokalistės Karen O, Bradford Cox ir kompozitoriaus Carter Burwell parinkti muzikiniai kūriniai.

Nepaprasto grožio nuoširdi ir šilta fantastinė pasaka apie meilius, šiltus ir stebuklingus nuotykius.

Režisierius: Spike Jonze („Adaptacija“, „Būti Džonu Malkovičiumi“ ir kt.)

Aktoriai: Max Records, Forest Whitaker („Šuo vaiduoklis: Samurajaus kelias“, „Pranaši pozicija“, „Paskutinis Škotijos karalius“ ir kt.); James Gandolfini („Sopranai: Mafijos kronika“, „Žmogus, kurio nebuvo“, „Visa karaliaus kariauna“) Paul Dano („Bus kraujo“, „Mažoji mis“, „Vagiant gyvenimus“);

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys: 2009-12-11

Palikite atsiliepimą