Marlis ir aš

Meilė ir gyvenimas su blogiausiu šunimi pasaulyje

Turbūt jau labai daug kas spėjo perskaityti amerikiečių žurnalisto Džono Grogano knygą „Marlis ir aš“, išleistą ir lietuviškai. Šis filmas – knygos adaptacija.

Jauna porelė – Dženifer ir Džonas Groganai (amerikietį žurnalistą ir jo žmoną vaidina Owenas Wilsonas ir Jennifer Aniston), abejodami dėl savo sugebėjimų auginti vaikelį, pradėti mokytis atsakomybės nutaria nuo paprastesnės būtybės: auksaspalvio retriverio, vardu Marlis.

Žinoma, jie net neįsivaizduoja, kaip skaudžiai šioms viltims nelemta išsipildyti. Pačių keisčiausių dalykų bijantis ir dar keistesnius dalykus ryjantis bei amžinai besiseilėjantis šunėkas užkrauna tokią atsakomybę, kad jaunieji „tėveliai“ labai greitai ima gailėtis savo sprendimo.

Žinoma, ne itin nuoširdžiai. Nes šalia visų šunybių Marlis suteikia Dženifer ir Džonui daugybę nuostabių akimirkų, nuolat dovanoja neginčijamas nesavanaudiškos meilės pamokas ir sušildo savo didelių protingų akių ir šlapios šaltos nosies šiluma.

Rež. Davidas Frankelis („Ir velnias dėvi Prada“, „Majamio rapsodija“, „Mielas dienorašti“, TV serialas „Seksas ir miestas“).

2 atsiliepimai apie filmą “Marlis ir aš”

  1. Viktorija says:

    Maniau, kad filmas bus vien apie šunį, o čia visai kitokia pagrindinė mintis. Patiko filmas.

  2. gabija says:

    marlis isdykaujantis suo bet filmas labai idomu tik gaila suniuko kai jis numirsta nuo apsivertusio skrandzio.ir tai ne vien apie suni parodo ir apie zmones

Palikite atsiliepimą