Monstrai prieš ateivius

Linksmai įspūdinga monstrų kova prieš nežemišką ateivį (ir 3D)

Paprastai, niekuo neišsiskiriančiai Kalifornijos merginai Siuzanai išaušta laimingiausia jos gyvenimo diena – vestuvių diena. Tačiau ne veltui sakoma – negirk dienos be vakaro. Paneigdamas visus fizikai ir sveikam protui žinomus faktus, nukritęs meteoritas kažkokiu stebuklingu būdu paverčia Siuzaną į maždaug trijų aukštų namo dydžio monstrą.

Neilgai trukus į įvykio vietą atvyksta karinės pajėgos, kurios atsitokėti nesuspėjusią Siuzaną (tiksliau, monstrą) sugauna ir išveža į slaptą kariuomenės bazę. Ten ji pakrikštijama Ginormikos vardu ir patalpinama kartu su kitais monstrais, kariuomenės „surinktais“ per ilgus metus.

Siuzana susipažįsta su habilituotu mokslų daktaru Tarakonu (padaras su vabzdžio galva); keistu beždžionžmogiu; želatiną labai primenančiu B.O.B.‘u ir šimtametriu kirminu, vardu Insektozauras.

Kompanija, kai pripranti, visai smagi, o kadangi Siuzana savo išvaizdos koncepcija nuo jų nesiskiria, labai natūraliai užsimezga draugystė.

Deja, jų monstriškoji idilė labai greitai sutrikdoma, kuomet į Žemę nusileidžia paslaptinga technologija pagamintas robotas ir ima siaubti mūsų planetą. Neapsikentęs šių ateivio siautėjimų, Prezidentas liepia kovai pasitelkti žaviąją monstrų šutvę…

Kadangi filmas bus rodomas ir trimatėje erdvėje (3D), tai nors ir animacinis, tačiau tikrai sugebėsiantis priversti tiek netikėtai šoktelti nuo kėdės, tiek suraukti nosį iš pasišlykštėjimo, tiek ir padovanosiantis smagaus juoko momentų.

Rež. Robas Lettermanas („Visa tiesa apie ryklį“, „Los Gringos“), Conradas Vernonas („Šrekas 2“, „Magas Mortas“).

4 atsiliepimai apie filmą “Monstrai prieš ateivius”

 1. pauliuxx says:

  man tai sudas buna ir geresniu :(

 2. Miglaja says:

  Neblogas, tačiau nepaliko didelio įspūdžio

 3. mkristupas says:

  geras

 4. erika says:

  NEBLOGAS

Palikite atsiliepimą