Naktis muziejuje 2

Prieš pora metų vienišas tėvelis Laris (aktorius Benas Stilleris) įsidarbino naktiniu sargu Nacionaliniame istorijos muziejuje Vašingtone. Darbas atrodė paprastas, tačiau taip tik atrodė – muziejaus paslaptį Lariui teko sužinoti jau pačią pirmąją sargavimo naktį, kai ekspozicijose patalpintas pasaulis atgijo…

Praėjus porai metų, Nacionalinis istorijos muziejus uždarytas rekonstrukcijai ir ekspozicijų papildymui, tačiau Lariui darbo vis vien reikia. Jau turėdamas patirties (ir šiek tiek primiršęs savo ankstesnį košmarą), Laris įsidarbina naktiniu sargu didžiausiame pasaulyje muziejų komplekse, talpinančiame daugiau nei 136 milijonus eksponatų – Smitsono institute Vašingtone.

Nors jis ir įtaria, kad istorija gali pasikartoti, tačiau turi ir kitą priežastį nakčiai pasilikti didžiausiame pasaulyje muziejuje – į jį per klaidą atgabenti du draugai, kuriuos reikia išlaisvinti: Džededajus (akt. Owenas Wilsonas) ir Oktavijus (akt. Steve‘as Cooganas).

Lario nuogąstavimai pasitvirtina – atėjus nakčiai, milijonai muziejaus eksponatų įgauna gyvybę ir istorija atgyja… Antroje „Nakties muziejaus“ dalyje pamatysime beveik visus pirmojo filmo pagrindinius herojus, taip pat bus ir naujų.

Iki šiol jokiems kūrėjams (išskyrus, žinoma, dokumentiką) nebuvo duotas leidimas filmuoti Smitsono institute.

Filmas lietuvos kino teatruose pasirodys 2009-05-22

2 atsiliepimai apie filmą “Naktis muziejuje 2”

  1. Donatas says:

    Antra dalis net geresne už pirmą , super :)

  2. Gytis says:

    Taigi kur rasti sita video full?

Palikite atsiliepimą