Našlaitė (Orphan)

Niekad neįminsite jos paslapties…

Skaudi dar negimusio kūdikio netektis prislėgė sutuoktinių porą Keitę ir Džoną. Nelaimė smarkiai atsiliepė jų santuokai ir jautriai Keitės psichikai – ją pradėjo varginti nakties košmarai ir vaidentis dvasios iš jos praeities. Norėdami šeimoje atkurti ramybę ir taiką bei viską sugrąžinti į senas vėžias, sutuoktiniai nusprendžia įsivaikinti devynerių metų mergaitę.

Vietinėje našlaičių prieglaudoje kažkokia keistai paslaptinga trauka sutuoktinių dėmesį prikaustė prie Esteros. Mergaitei įsikūrus jų namuose, prasidėjo keisti ir nepaaiškinami nutikimai. Keitė supranta, kad su Estera kažkas negerai – angeliškoji mergaitė yra visai ne tai, kas atrodo iš pirmo žvilgsnio. Įvaikintoji turi savo tamsių paslapčių. Nauji tėveliai apie ją žino kur kas mažiau, nei jiems reikėtų žinoti…

Susirūpinusi šeimos saugumu, Keitė bando priversti Džoną ir artimuosius pasidomėti Esteros praeitimi. Deja, jos įspėjimų niekas nepaiso. Bet greitai tai gali būti per vėlu… kiekvienam iš jų.

Šokiruojantis ir intriguojantis psichologinis trileris, kurio pabaiga nenuspėjama ir supainiota. Filmas visiems siaubo žanro gerbėjams: stipri aktorių vaidyba, šiurpi istorija ir netikėta pabaiga – Jums tai patiks!

Šaltinia: Forum cinemas

21 atsiliepimai apie filmą “Našlaitė (Orphan)”

 1. Filmai says:

  Planavau pažiūrėt, bet susilaikiau, ar daug praradau ?

 2. Irmantas says:

  @Filmai deja ir pats dar nemačiau, bet gal pavyks savaitgalį pažiūrėti.

 3. bevardo says:

  Neblogas.

 4. wysniae says:

  ble zaibys pasakyciau pabaiga bet koks paliks idomumas >333 verta pamatyti!! ;D ahuenai zaibys filmas >mylio>333****patiks

 5. robe says:

  ziauriai geras filmas

 6. dovylitea says:

  ziauriai geras filmas verta paziureti

 7. r says:

  Neapsakomai geras filmas. laaaabai patiko, tikrai negalwojau kad paliks toki ispudi :) Sakyciau kad sis filmas vienas is geriausiu matytu siaubo filmu ;) kas nematet butinai paziurekit, nes tai demesio vertas filmas.

 8. gintre says:

  Ziurejau jau ji kelis kartus truputi baisus bet nieko :D

 9. dainius says:

  TIKRAI pažiūrėkit filmas painus ir sunkiai nuspėjamas..netgi labai patiko.Džiaugiuosi ,kad siaubo žanras keičiasi į gerą pusę .

 10. haris says:

  belenkoks filmas,as ziaurus fanas siaubo ir mistiniu filmu,va sitas kaip tik tai k norejau pamatyti.dabar jis man nr 1…;))butinai pasiziurekit!!!

 11. Viktorija says:

  Didelio įspūdžio nepaliko, bet kai pagalvoji, kad tokių žmonių yra šiame pasaulyje, kur lieka vaikais.

 12. Ramaška says:

  Man šis filmas siaubo nesukėlė,pasirodė netgi keistas,tokie filmai man patinka… Tik žiauriai to vyro gaila,toks gražus buvo ;D

 13. akva says:

  puikus filmas…:)100 balu :D

 14. *** says:

  nerealus!!! ypač patiko tai, kad filmas labai tikroviškas, be jokių dirbtinių efektų, nors žanras ir siaubo, toks šiurpus. man labai patiko!

 15. Greta says:

  Patiko

 16. Rusliux says:

  Labai geras filmas tikrai siuliciau visiems pasiziureti kas nematete jega.

 17. Dainius says:

  geras. nenuspejamas…

 18. Viktorija says:

  Labai idomus filmas, vertas paziurejimo, esu siaubeku megeja ir sitas tikrai geras :)

 19. klyksmas says:

  bybi dejau nerodo..

 20. gabija says:

  sy filma matau jau ne karta rikrai kietas

 21. vaida says:

  siaip butu ir nieko, bet pabaigoje tikejaus kazko idomesnio, i geriausiu siaubo flm 10 nedeciau

Palikite atsiliepimą