Nesunaikinami (The Expendables)

„Nesunaikinami“ – tai labiausiai laukiamas šios vasaros įvykis. Visos veiksmo filmų žvaigždės pirmą ir paskutinį kartą susitinka viename filme: 80 milijonų dolerių kainavusiame blokbasteryje „Nesunaikinami“. Prakaitas, kulkos, įtampa ir sprogimai – šio filmo neįmanoma tiesiog žiūrėti, jį reikia išgyventi!

Jie yra šešėlis priešo akies mirksnyje… Jie yra vaiduoklis nakties tamsoje. Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce’as Willisas, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke’as, Dolphas Lundgrenas – ar gali patikėti, kad rugpjūčio 13 dieną išvysi juos vienoje pasaulinėje premjeroje – veiksmo filme „Nesunaikinami“? Juk tai ne vien garsiausi veiksmo filmų herojai, tai ištisa armija!

Barney Rossas (akt. Sylvesteris Stallone) yra žmogus, neturintis ko prarasti. Jo suburta kietų vyrukų komanda tokia pati. Jie ką tik ėmėsi darbo, kurio niekas kitas nesiimtų – nuversti žiaurų mažos Pietų Amerikos valstybės diktatorių…

Tai, kas elitinei smogikų grupelei iš pradžių atrodė tik kaip dar vienas gerai apmokamas darbas – iš tiesų tampa sudėtingiausia misija jų gyvenime. Jiems teks iš naujo perkainoti draugystę, ištverti išdavystę ir… išnešti sveiką kailį.

Režisierius: Sylvester Stallone

Vaidina: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Jet Li, Mickey Rourke, Jason Statham, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Terry Crews, Steve Austin.

Premjera Lietuvoje: 2010.08.13

5 atsiliepimai apie filmą “Nesunaikinami (The Expendables)”

 1. kristina says:

  puikus filmas verta paziureti!

 2. Rimvydas says:

  Vienas is geriausiu mano matytu veiksmo filmu ! Tikrai patariu paziuret :]

 3. ruta says:

  Man visi6kai nepatiko. Jokio idomumo. Kai vienam filme tiek daug zvaigzdziu tai ne kas gaunasi.

 4. vaidotas says:

  super filmas kam patiko galite parašyti 863783552 galėsime pasidalinti ispudžiais bei pakalbėti apie jo dar kitas dvi dalis

 5. erelis says:

  man taip pat patiko tik gaila kad svarcas tiek mazai vaidino galejo nors pora galvu nusukt

Palikite atsiliepimą