Numylėtieji kaulai (Lovely Bones)

Filmo istorija pasakojama mielos 14-metės mergaitės Siuzės Salmon akimis ir lūpomis. Viskas prasideda, kuomet jos pačios kaimynas paauglę išprievartauja, nužudo, o jos kūną paslepia. Mergaitės dvasia iš dangaus stebi tiek kančioje ir nežinomybėje besiblaškančią savo šeimą, tiek savo nesugaunamumu įsitikinusį žudiką.

Retkarčiais, matydama savo šeimos sprendimus ir veiksmus, stengiantis atskleisti savo dukters dingimo paslaptį, Siuzė įniršta; retkarčiais būna laiminga. Kartais ją apima nenumaldomas keršto troškimas, kartais – atlaidumas ir noras, kad jos artimieji pagaliau surastų ramybę.

Jaudinanti ir sukrečianti drama sukurta pagal to paties pavadinimo 2002-aisiais parašytą amerikiečių autorės Alisos Sebold romaną, puikiai įvertintą tiek kritikų, tiek skaitytojų visame pasaulyje. Sujaudintas pasakojamos istorijos, „Žiedų valdovo“ kūrėjas Peteris Jacksonas pats asmeniškai įsigijo knygos ekranizacijos teises.

Šaltinis Forumcinemas.lt

3 atsiliepimai apie filmą “Numylėtieji kaulai (Lovely Bones)”

  1. Agnė says:

    Žiauriai patiko . Filmas išties vertas aukščiausių įvertinimų.

  2. angisas says:

    Filmas labai savotiškas. Jokios romantikos 3/10.

  3. Viktorija says:

    Nuobodokai jį pažiūrėjau. Bet pati idėja nebloga. Patariu žiūrėti tiems, kurie mėgsta lengvą mistiką. Nežinau, kaip kitaip pavadinti. :D

Palikite atsiliepimą