Pagrobimas

Septyniolikmetė Kim (akt. Magie Grace) gyvena Kalifornijoje su mama (akt. Famke Janssen) ir patėviu Stiuartu (akt. Xander Berkeley). Paauglė gyvena prabangoje ir pritekliuje – jos patėvis turtingas verslininkas.Tačiau nieks jos nemyli taip, kaip tėtis – buvęs slaptųjų tarnybų agentas Brajanas Milsas (akt. Liam Neeson). Kim – vienintelis tėčio džiaugsmas. Kai Kim tėvai skyrėsi, jis dėl savo mylimos dukrelės Kim paliko tarnybą, kad galėtų būti kuo arčiau jos – Kalifornijoje.

Nuotykiai Paryžiuje prasideda, tačiau ne tokie, kokių tikėjosi merginos. Pirmasis prancūziškas nuotykis atrodo gana romantiškas – Kim ir Amandą oro uoste užkalbina patrauklus vaikinas. Jis pasiūlo merginoms važiuoti vienu taksi: esą Paryžiuje taksi labai brangus. Merginos sutinka ir pakeliui tarp jaunuolių užsimezga pokalbis, kuris baigiasi tuo, jog Piteris (akt. Nicolas Giraud) – naujasis jų pažįstamas – pakviečia Amandą ir Kim į vakarėlį. Piteris elgiasi tarsi riteris iš pasakų – jis merginas iš taksi išlaipina pirmas, o tik po to patraukia savo keliais. Tačiau Piterio keliai labiau panėši į šunkelius, o riteriškumas turi antrąją – tamsiąją – pusę…Vietoj romantiško Paryžiaus Kim ir Amanda gauna košmariškąjį Paryžių. Tačiau dar didesnis košmaras laukia Brajano – galiausiai sulaukęs dukters skambučio, jis sužino, kad jo duktė ir jos draugė pagrobtos. Merginas pagrobė albanų mafija, užsiimanti prekyba žmonėmis. Brajanas – senas slaptųjų tarnybų vilkas ir jis puikiai supranta, kas gresia merginoms, patekusioms į prekiautojų žmonėmis rankas. Tačiau Brajanas taip pat puikiai žino ir tai, kiek nedaug pagalbos sulauks iš oficialių teisėsaugos pareigūnų ir specialųjų tarnybų.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys 2009-04-24

3 atsiliepimai apie filmą “Pagrobimas”

  1. Irmantas says:

    Vertas dėmesio filmas, siužetas tikrai įtraukiantis.

  2. edgaras says:

    geras filmas vrrta paziureti 10\9.5

  3. Pažiūrėjęs says:

    Visiškai netikroviškas primytivus filmukas, propaguojantis smurtą. Jei albanų mafija grogtų prostitucijai nepilnametęs pasiturinčių tėvų baltaodes amerikietes iš privačių būtų, esančių geruose rajonuose, kaip kad rodoma filme, – greitai jų toks biznis užsilektų….

Palikite atsiliepimą