Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Dale and Tucker vs Evil)

“Žiūrėsit ir žvengsit kaip tris savaites šieno neėdę arkliai!” – kino apžvalgininkas Edvinas Pukšta

Parodijų komedijos „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“ režisierius Elis Craigas meistriškai naudojasi siaubo žanro klišėmis, šėlsta pasikinkęs nepakartojamą humorą ir genialiai šaiposi iš tokių skerdynių trilerių, kaip “Penktadienis 13-oji”, “Pjūklas”, “Žudynės Teksase”, “Kruvinoji Valentino naktis” ir kt. „Facebook“ kartai dedikuota tiesiog pragariškai juokinga komedija pasmerkta tapti kultine ir laukia neišvengiamų tęsinių.

Du nevykėliai kaimo bernai ir šiaip etatiniai stuobriai Deilas (akt. Tyler Labine) ir Takeris (akt. Alan Tudyk) savaitgaliui išsiruošia į gamtą. Jie ketina kaip reikiant pailsėti: pažvejoti, išgerti keletą bokaliukų alaus, pasvajoti apie merginas ir atokioje miško trobelėje padirbėti su plaktuku, kirviu, dalgiu ar benzininiu pjūklu – tiesiog svajonių rinkiniu nagingam medkirčiui arba… psichopatui žudikui.

Netikėtai poilsinę vyrukų nuotaiką sudrumsčia kitame krante triukšmaujantys koledžo studentai. Siaubingiausi nesusipratimai ištrykšta kraujo fontanais, kai striptizą užsigeidusi sušokti mergina įkrenta į ežerą, o vyrukai didvyriškai ištrauktą skenduolę nusiplukdo gaivinti į savo krantą. Įkaušę jos sėbrai pamano, kad Takeris ir Deilas – tai merginą pagrobę žudikai psichopatai!

Taip prasideda beprotiškai juokinga ir absurdiška gelbėjimo misija, kurioje visi miršta atsitiktinai ir netyčia. Siaubo filmai užkniso juodai? Tegul kraujas liejasi laisvai!

Režisierius: Eli Craig

Vaidina: Tyler Labine, Alan Tudyk, Katrina Bowden, Jesse Moss, Philip Granger, Brandon Jay McLaren, Christie Laing, Chelan Simmons, Travis Nelson, Alex Arsenault.

Šaltinis: forumcinemas.lt

5 atsiliepimai apie filmą “Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Dale and Tucker vs Evil)”

 1. Deivis says:

  Geri filmai

 2. ramas says:

  senai toki shuda buvau ir mates-vysiskai nevykes filmas-gaila prarasto laiko ziurint …

 3. simple says:

  Labai geras – lengvas, specifinis humoras, neužspaudžiantis smegenų vingių.

 4. audrius says:

  filmas patiko juokingas prisizvengiau http://www.filmai.in 2taskus kainuoja nu juokingas filmas buwo daug vietu kai skaudejo pilva nuo zvengimo ;D

 5. neringa says:

  labai geras filmas man kiek patiko

Palikite atsiliepimą