Persijos princas: laiko smiltys (Prince of Persia: The Sands of Time)

Tik drąsiausi stoja į kovą su ateitimi

Persija. VI amžius. Amžius, kai tarp kilmingųjų ir jiems tarnaujančių padėjėjų vyksta nuožmi kova dėl ypatingos brangenybės. Laiko smiltys – tai legendinė dievų dovana, jos savininkui leidžianti padaryti neįmanomą dalyką – laiką pasukti atgal.

Žmogus, kuriam priklauso Laiko smiltys, vienintelis žino tikrąją padėtį ir taip įgyja galią valdyti pasaulį. Dėl šios nepaprastos galios įnirtingai kovoja žmoniją vergais paversti trokštantis Nizamas (akt. Benas Kingsley‘us). Jam atkakliai priešinasi jaunasis princas Dastanas (akt. Jake‘as Gyllenhaalas), trokštantis sustabdyti priešo kėslus ir išgelbėti žmones nuo pražūtingos lemties.

Kartu su drąsia princese Tamina (akt. Gemma Arterton) Dastanas leidžiasi į pavojingą kelionę per painius miestų labirintus, nesibaigiančias dykumas ir kalnus. Sekinančioje kovoje jų laukia slaptos kliūtys, nuolat ant kulnų lipantys priešai, norintys palaužti Dastano su Taminos ryžtą kovoti prieš savo likimą ir ateitį.

Pagal populiarų kompiuterinį žaidimą sukurtas filmas stulbinančiai atkuria pasakiškų turtų ir pavojų kupiną Persijos pasaulį. Tai nuotykių ir nuolatinės kovos kupina juosta, kuri kartu su puikiais kostiumais, kvapą gniaužiančiomis masinėmis scenomis, naujausiais efektais žiūrovams žada išties nepamirštamą pramogą.

Rež. Mike‘as Newellas („Haris Poteris ir ugnies taurė“, „Monos Lizos šypsena“, „Meilė choleros metu“, „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“).

Vaidina: Jake‘as Gyllenhaalas („Kuprotas kalnas“, „Diena po rytojaus“, „Desantininkai“, „Zodiakas“, „Pagrobti ir perduoti“, „Broliai“), Benas Kingsley‘us („Elegija“, „Laimingas skaičius… kitas“, „Paskutinis legionas“, „Neįtariamasis“, „Šindlerio sąrašas“, „Dirbtinis intelektas“, „Oliveris Tvistas“, „Smėlio ir rūko namai“, „Meilės guru“, „Seksualus niekšas“, „Gandis“), Gemma Arterton („007 paguodos kvantas“, „Rokenrola“, „Laivas, kuris veža“), Alfredas Molina („Da Vinčo kodas“, „Auklėjimas“, „Žmogus – voras 2“, „Tapatybė“, „Frida“, „Šokoladas“, „Magnolija“, „Maverikas“), Reece‘as Ritchie‘is („Numylėtieji kaulai“, „10 000 m.pr.Kr.“), Toby‘is Kebbellas („Rokenrola“, „Kontrolė“, „Numirėlio batai“), Richardas Coyle‘as („Pasileidėlis“, „Geri metai“), Ambika Jois, Gislis Ornas Gardarssonas („Vaikai“) ir kt.

Premjera: 2010.05.28

atsiliepimas apie filmą “Persijos princas: laiko smiltys (Prince of Persia: The Sands of Time)”

  1. ruta says:

    labai patiko. Geras filmas ,daug veiksmo.

Palikite atsiliepimą