Ponas ir ponia Gangsteriai (killers)

Po keleto laimingų vedybinio gyvenimo metų slaptas vyriausybės agentas sužino, jog tapo kažkieno taikiniu. Dabar jam ir jo žmonai teks rūpintis ne tik buitimi, bet ir tuo, kaip išnešti sveiką kailį.

Spenseris (akt. Ashton Kutcher)dirba slaptuoju vyriausybės agentu. Jo specializacija – užsakomosios žmogžudystės, todėl jam dažnai tenka keliauti ir – nemeluosime – gyventi kaip Džeimsui Bondui: egzotiškos vietovės, prabangūs automobiliai ir įspūdingos moterys. Tačiau kai Spenseris sutinka Dženą Kornfeld (akt. Katherine Heigl), jis supranta – tai jo gyvenimo meilė. Jis nė akimirkos nedvejoja ir savo noru atsisako kraują kaitinančio slaptojo agento gyvenimo šeimyninės laimės vardan.

Praėjus trejiems metams Spenseris ir Džena tebesidžiaugia tobula santuoka. Tačiau visa tai baigiasi, kai Spenseris iškart po trisdešimtojo gimtadienio sužino, kad jis medžiojamas. Už jo galvą paskelbta solidi kelių milijonų dolerių kaina. Bet ir tai dar ne viskas: žudikai sekė laimingąją porelę ne vienus metus ir puikiai žino jų įpročius. Jie visiškai šalia, tačiau nei Spenseris, nei Džena nežino kas jie tokie. Tad belieka vienintelė logiška išeitis – įtarinėti visus: draugus, kaimynus, bakalėjos savininką ir net atsitiktinius praeivius. Buitinius ir šeimyninius rūpesčius papildo – o gal net ir užgožia – dar vienas: kaip nors išnešti sveiką kailį.

Ramus Spenserio ir Dženos gyvenimas priemiestyje virsta paranojišku košmaru. Jie įtarinėja visus ir nuolatos, tačiau negali išsiduoti ir privalo toliau lyg niekur nieko bendrauti su kaimynais, kovoti su uošviais ir gelbėti santuoką, kuri mirtinos grėsmės akivaizdoje ima braškėti…

Nuotaikinga komedija „Ponas ir ponia Gangsteriai“ rekomenduojama visoms poroms, besiskundžiančioms spalvų trūkumu šeimyniniame gyvenime. Galbūt ramus šeimyninis gyvenimas ne toks didelis blogis žinant, jog alternatyva – grėsmė gyvybei?

Režisierius: Robert Luketic

Aktoriai: Katherine Heigl, Aston Kutcher, Catherine O‘Hara, Tom Selleck, Alex Borstein, Katheryn Winnick, Rob Riggle, Mary Birdsong

Premjera: 2010.06.11

2 atsiliepimai apie filmą “Ponas ir ponia Gangsteriai (killers)”

  1. pauliuxx says:

    nemaciau nezinau :D

  2. ruta says:

    Filmas butu neiko jei ta aktore nors kiek butu vaidinus protingesne ir ne tokia vepla.ji buvo tikra blondine.

Palikite atsiliepimą