Prisimink mane (Remember Me)

Režisierius: Allen Coulter
Prodiuseris: Trevor Engelson
Scenarijaus autorius: Will Fetters
Muzika: Marcelo Zarvos
Vaidina: Robert Pattinson, Pierce Brosnan, Emilie de Ravin, Chris Cooper
Sukurta:: JAV (2010)
Originalo kalba:: anglų
Premjera Lietuvoje: 2010.04.02

Taileris (akt. Robert Pattinson) patyrė didelę šeimos tragediją. Tai išmušė jaunuolį iš vėžių ir atrodo visas jo gyvenimas pakrypo velniop. Jo nedomina mokslai, santykiai su tėvu pašliję(akt. Pierce Brosnan), jis visiškai nevaldo emocijų ir vis nusižengia viešosios tvarkos reikalavimams. Tailerio tėvas nesugeba rasti rakto į sūnaus širdį, o gal ir nelabai stengiasi. Skaudi tragedija pribloškė ir jį. Tėvas ir sūnus atitolo ir nežinia, ar kada nors atras kelią namo.

Taileris jau neturėjo vilties kada nors gyventi kaip gyvenęs, kol nesutiko jos – Elės (akt. Emilie De Ravin). Jis net negalvojo apie meilę, tačiau ši mergina užgydo sielos žaizdas ir įkvepia Tailerį naujam gyvenimui. Vaikinas pamažu vėl atranda mažus gyvenimo džiaugsmus ir prasmę. Tačiau, deja, tragedijos iškyla iš užmaršties vandenų, tamsios paslaptys išaiškėja ir tai, kas anksčiau siejo Tailerį ir Elę, dabar gali tapti išsiskyrimo priežastimi.

„Prisimink mane” – jautrus pasakojimas apie meilės galią, stiprius šeimos saitus ir apie tai, kaip svarbu gyventi pilna širdimi tarsi tai būtų paskutinė diena šiame pasaulyje.

(AcmeFilm)

7 atsiliepimai apie filmą “Prisimink mane (Remember Me)”

 1. Evelina says:

  Laaaaaabai laukiu!

 2. Ramaška says:

  Ir aš siauuuuubingai laukiu… Robert Pattinson (lo) nerealus aktorius,mačiau su juo visus filmus.

 3. vaidilute says:

  mano nuomone labai geras filmas :) netiketa pabaiga bet vercianti giliai susimastyti… manau verta paziuret si filma :)

 4. agne says:

  Nerealus filmas turetu buti.

 5. anna says:

  nuostabus ir nepakartojamas,tikrai verciantis giliai susimastyt apie tai kaip mes vertiname gyvenima siulau paziuret filmas “veronika decides to die” panasios prasme tik senesnis.

 6. Erika says:

  nuostabus filmas.tikrai verta paziureti.o pabaiga tikrai netiketa..o dar kai iseidamas taileris prisipazino elei kad myli,o po to pabaiga.. ;| sugraudino.. :\ na tikrai rekomenduoju paziureti

 7. eva says:

  labai patiko. patariu tikrai paziuret… (y)

Palikite atsiliepimą