Raudonkepuraitė (Red Riding Hood)

„Saulėlydžio” režisierė Catherine Hardwicke toliau žengia filmų apie paslaptingą pilnaties pasaulį žanro keliu, šįkart pristatydama publikai kitokią visiems mums iš vaikystės puikiai žinomos pasakos „Raudonkepuraitė” versiją.

Valeri (akt. Amanda Seyfried) – jauna mergina, kurios tėvai tėvai pažadėjo jos ranką kaimo turtuoliui Henriui. Tačiau mergina visą gyvenimą mylėjo vargšą medkirtį Piterį. Bijodami netekti vienas kito, jaunuoliai nusprendžia kartu pabėgti, tačiau jų plano įgyvendinimo išvakarėse Valeri sužino baisią žinią – jos sesuo žuvo vilkolakio nasruose. Vilkolakis jau daugelį metų šiurpina kaimelį, tačiau kiekvieną pilnatį paaukodami vilkolakiui kokį nors gyvulį, kaimo gyventojai sugebėdavo palaikyti paliaubas su siaubūnu. Šįkart patekėjęs raudonasis mėnulis pareikalavo ir žmogiškos aukos – ja kaip tik ir tapo Valeri sesuo.

Keršto ištroškę kaimo gyventojai pagalbon pakviečia vilkolakių medžiotoją tėvą Solomoną. Deja, šio pasirodymas atneša dar daugiau nerimo ir baimės. Tėvas Solomonas atskleidžia kaimiečiams kraupią tiesą: dienomis vilkolakis virsta žmogumi ir gyvena tarp jų. Bet kuris kaimo gyventojas gali pasirodyti esąs vilkolakiu. Dabar kaimynai įtarinėja kaimynus, šeimos nariai nepatikliai žiūri vieni į kitus, mylimųjų širdyse gimsta abejonės… Tuo tarpu Valeri netikėtai supranta, jog vilkolakį ir ją sieja keisti ryšiai. Tikėdamasi išgelbėti tuos, kuriuos myli, ji leidžiasi į pavojingą žaidimą su žvėrimi taip tapdama įtariamąja ir… jauku.

Režisierė: Catherine Hardwicke („Saulėlydis“)

Aktoriai: Amanda Seyfried („Laiškai Džiuljetai“, „Brangusis Džonai“, „Mama Mia“), Lukas Haas („Pradžia“), Billy Burke („Saulėlydis“, „Jaunatis“, „Lūžis“), Max Irons („Doriano Grėjaus portretas“) Gary Oldman („Haris Poteris ir Fenikso Brolija“, „Elijaus knyga“, „Tamsos riteris“)

Premjera Lietuvoje: 2011-04-22

5 atsiliepimai apie filmą “Raudonkepuraitė (Red Riding Hood)”

 1. Steel Warrior says:

  geras filmas

 2. varnabarna says:

  per kur ziurejot kas sita filma?

 3. viki says:

  labai geras filmas

 4. red says:

  Tikrai labai fainas filmas,net kelis kartus žiūrėjau.Tikrai labai romantiškas ir galima įsijausti į filmą,o tai didelis pliusas <3

 5. Miglaja says:

  Graži “pasaka”. Iki pat filmo pabaigos išlieka intriga kas yra kas.

Palikite atsiliepimą