Seksas ir miestas 2 (Sex and the City 2)

Stilingosios herojės iš kultinio „Sekso ir miesto“ vėl džiugins savo išskirtiniu stiliumi ir žavesiu. Antroji pilnametražė juosta „Seksas ir miestas 2“ nepaliks abejingų besidominčių mada.

Šiemet filmo kūrėjai žada dar daugiau stilingų rūbų, nuotykių, netikėtų situacijų ir meilės. Filme pasirodys ne tik moterų širdis užkariavusio serialo herojės Kerė, Samanta, Miranda ir Šarlotė, bet ir daugiau garsenybių. Kartu su nepakartojamąja ketveriuke filme taip pat išvysime „Oskaro“ laimėtoją Penelope Cruz, legendinę Lisą Minelli, dainininkę ir aktorę Miley Cyrus ir Jasoną Lewisą, kuris vėl vaidina jaunąjį Samantos mylimąjį.

Kerė bando priprasti prie „žmonos“ statuso ir pamiršti tokį jai mielą nepriklausomos moters gyvenimą, kuriuo ji daugelį metų mėgavosi. Sumaišties į visą šią istoriją įneša netikėtai pasirodęs buvęs jos vaikinas….

Hario ir Šarlotė santuoką taip pat užklupo rūpesčiai. Konservatyvioji brunetė įtaria vyro romaną ir išsikelia gyventi kitur, nors vyras tik norėjo įgyvendinti jos seną svajonę… Miranda palieka advokatės darbą ir kartu su vyru atidaro restoraną. Samanta nerimauja dėl savo sveikatos. Prisiminus nuostabius metus, praleistus kartu su buvusiu draugu, sugrįžta pas jį.

Šį kartą Kerė su kolegėmis lepinsis saulės spinduliais, nes juosta filmuota egzotiškame Maroke.

Kaip visada, juostoje netrūks nepaprastai spalvingų suknelių, ištaigingų skrybėlių, madingų aksesuarų ir intriguojančių nuotykių.

Pasinerkite į draugystės, linksmybių ir prabangos pasaulį!

Režisierius: Michael Patrick King

Vaidina: Sarah Jessica Parker („Kur, po velniį, tie Morganai!”), “Pirmųjų žmonų klubas“, „Seksas ir miestas, TV serialas“, „Marsas atakuoja“); Kim Catrall („15 šlovės minučių“, “Policijos akademija“, „Seksas ir miestas, TV“); Cynthia Nixon („Amadėjus“,„Seksas ir miestas, TV“); Kristin Davis („Devyni mėnesiai“, „Seksas ir miestas, TV“), Jennifer Hudson („Svajonių merginos“, „Sparnuoti padarai“)

Premjera: 2010.05.28

Palikite atsiliepimą