Super Džonio prisikėlimas (Johnny English Reborn)

Super Džonis prisikels!

Kelionę pradėjęs 2003 – aisiais, filmu „Super Džonis“ (orig. „Johnny English“) garsusis komikas Rowanas Atkinsonas į kino ekranus antrąkart grįžta kaip slaptasis agentas Super Džonis (vaidina akt. Rowan Atkinson), tiesiog spjaunantis pavojams tiesiai į veidą.

Laiką leidžiantis Tibeto vienuolyne, praeityje garsus slaptasis agentas bando reabilituotis po nesėkmės ir gėdos, patirtos vykdant paskutinę savo misiją Mozambike. Ne itin pritampantis bendruomenėje ir vis nerandantis vidinės ramybės vyras nepraranda vilties kada nors su trenksmu grįžti į slaptųjų agentų pasaulį.

Tuo tarpu Britų slaptosios tarnybos sužino, jog Kinijos lyderio gyvybei gresia pavojus, o vienintelis žmogus galintis jį išgelbėti ir nubausti nusikaltėlius – slaptasis agentas Super Džonis.

Gavęs šansą reabilituoti savo vardą tarptautinėje arenoje Džonis privalo pasitelkti visus savo gebėjimus ir gudrybes bei demaskuoti pasaulinį nusikaltėlių tinklą ir apsaugoti Kinijos lyderį nuo nelaimės. Juk Super Džonis – geriausias pasaulio slaptasis agentas, labai netradiciniais būdais ir dažniausia visiško atsitiktinumo dėka įveikiantis visas jo kelyje pasitaikančias kliūtis.

Rež.: Oliver Parker („Šv. Triniano mokykla II. Direktorės aukso legenda“, „Dorianas Grėjus“, „Kaip svarbu būti rimtam“, „Idealus vyras“, „Otelas“)

Vaidina: Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West, Rosamund Pike, Daniel Kaluuya
Sukurta: Izraelis, Prancūzija, Japonija, Didžioji Britanija
Platintojas: Forum Cinemas Distribution

Kino teatruose nuo: 2011.10.21

4 atsiliepimai apie filmą “Super Džonio prisikėlimas (Johnny English Reborn)”

  1. Va čia tai gera komedija nusimato, tokių pastaruoju metu reta :)

  2. Mindaugas says:

    neralus filmas ziurint buvo daug asaru is juoko;)

  3. Rūta says:

    Viena iš geriausių matytų komedijų.

  4. Blogeris says:

    Geras , kaip ir visos geros komedijos :)

Palikite atsiliepimą