Suvaidink mano žmoną (Just go with it)

Plastikos chirurgui į akį krenta jaunesnė moteris. Užsimezgę santykiai atrodo daug žadantys, tačiau susiklosčius nemaloniai situacijai chirurgui tenka sumeluoti. Vienas, atrodo nekaltas, melas – ir užverda tikra košė, į kurią įsipainioja chirurgo padėjėja, o vėliau ir visa jos šeima…

Denis (akt. Adam Sandler) – daug pasiekęs ir pasiturintis plastikos chirurgas. Tačiau jis vis dar vienišas. Kad suviliotų moteris Denis pasitelkia nekaltą – jo akimis – melą: jis apsimeta, jog yra nelaimingai vedęs. Tai padeda suminkštinti moterų širdis, o nenusisekus santykiams visuomet yra kur saugiai atsitraukti. Galiausiai Denis sutinka svajonių merginą – Palmer (akt. Brooklyn Decker). Šį kartą Denis nenusiteikęs meluoti ir išties nemeluoja. Deja, jo ankstesni melai pakiša koją – Palmer randa vestuvinį žiedą, kuriuo Denis naudodavosi kaip jauku. Bijodamas pripažinti tiesą, Denis sumeluoja merginai, jog skiriasi su žmona. Palmer žinoma pareikalauja susitikti su ja. Denis patenka į savo paties paspęstus spąstus ir jam nelieka nieko kito tik toliau meluoti, tikintis, kad viskas kažkaip išsispręs. Chirurgas įkalba savo ištikimą padėjėją Kateriną (akt. Jennifer Aniston) suvaidinti jo žmoną, su kuria netrukus „išsiskirs”. Atrodo, situacija pamažu sprendžiasi: moterys susitiks, pabendraus, o Denis netrukus „išsiskirs” ir viskas grįš į savo vėžes. Deja, vienas melas veda prie kito ir užverda tikra košė. Palmer pažintis su Denio „žmona” baigiasi bendra kelione į Havajus, o į painią istoriją įtraukiami ir Katerinos vaikai. Romantiškuosiuose Havajuose Denio, Katerinos ir Palmer laukia savaitgalis, pakeisiantis jų visų gyvenimus.

Filmo „Nebrendylos” kūrybinė komanda pristato naują nuotaikingą istoriją – romantinę komediją „Suvaidink mano žmoną”. Tai pasakojimas apie meilę ir trumpas – o gal ilgas? – melo kojas.

Režisierius: Dennis Dugan

Aktoriai: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker, Bailee Madison, Dave Matthews

2 atsiliepimai apie filmą “Suvaidink mano žmoną (Just go with it)”

  1. Ruta says:

    Eiline amerikieciu neidomi ir nejuokinga komedija…

  2. erelis says:

    jei sis filmas nejuokingas tai nesupranti juoku :)

Palikite atsiliepimą