Tronas: palikimas (TRON: LEGACY)

Negailestingas neoninių šviesų pasaulis trimatėje erdvėje

27-erių metų maištingasis Semas Flinas (aktorius Garrettas Hedlundas) savo charakterį paveldėjo iš tėvo Kevino (akt. Jeffas Bridgesas). Tėvo, kuris jau daugiau nei 20 metų yra dingęs. Tėvo dingimo paslaptis neduoda vaikinui ramybės.

Keviną Fliną pasaulis žinojo kaip išradingiausią ir sėkmingiausią vaizdo žaidimų kūrėją. Išradingumo Kevinas neprarado – po daugybės metų jis vis dar sugeba pasiųsti signalą sūnui iš virtualios erdvės, kurioje yra įkalintas. Nutrūktgalviškumu garsėjantis vaikinas nedvejodamas leidžiasi įtraukiamas į pavojų kupiną virtualią realybę, kad išgelbėtų tėvą.

Tėvas ir sūnus kartu su paslaptinga bebaime kovotoja Kuora (akt. Olivia Wilde) pradeda mirtiną kelionę pasaulyje, sukurtame Kevino Flino. Pasaulyje, kuris nuo sukūrimo pasipildė įvairiausiais naujais mechanizmais, mašinomis, ginklais ir nuožmiais kovotojais. Pasaulyje, kuriame nėra pasigailėjimo. Pasaulyje, kurio kiekvienas veikėjas – gyvas ar ne – turi vieną tikslą: sukliudyti tėvui ir sūnui ištrūkti.

Rež. Josephas Kosinskis

Vaidina: Jeffas Bridgesas („Geležinis žmogus“, „Pašėlusi širdis“, „Vyrai, kurie spokso į ožkas“, „Kaip prarasti draugus ir atstumti žmones“, „Kino magnatai“, „Durys grindyse“, „Favoritas“, „Nežinoma planeta“, „Arlingtono kelias“, „Bebaimis“, „Karalius žvejys“, „Didysis Lebovskis“), Olivia Wilde („Pirmieji metai. Pasitikime protėvius!“, „Bobio Z mirtis ir gyvenimas“, „Turistai“, „Alfa gauja“, „Pokalbiai su kitomis moterimis“, „Mano kaimynė – pornožvaigždė“, TV serialas „Daktaras Hausas“), Michaelas Sheenas („Jaunatis“, „Kitas pasaulis“, „Kitas pasaulis. Evoliucija“, „Kitas pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas“, „Frostas prieš Niksoną“, „Kruvinas deimantas“, „Karalienė“, „Dangaus karalystė“, „Viliojimo menas“, „Keturios plunksnos“), Garrettas Hedlundas („Eragonas“, „Džordžijos taisyklės“, „Mirties nuosprendis“, „Keturi broliai“, „Penktadienio vakaro šviesos“, „Troja“), Jamesas Frainas („Viskas normaliai!“, „Fronto linija“, „Pavojai gelmėse“, „Grafas Montekristas“, „Ten, kur širdis“, „Elžbieta“, „Nieko asmeniško“, „Hilari ir Džekė“, TV serialas „24 valandos“), Bruce‘as Boxleitneris („Prarastojo pasaulio karalius“, „Dievai ir generolai“, „Numirėlių legionas“, „Tyla“, „Gyvenimas pusiausvyroje“, „Tobula auklė“, „Kalėdinis apiplėšimas“), Beau Garrett („Kaip pavogti nuotaką?“, „Fantastiškas ketvertas: sidabrinio banglentininko iškilimas“, „Turistai“, TV serialas „Daktaras Hausas“), Michaelas Teigenas („Elegija“, „Sėkmės, Čakai“, „Dubleris“, „Atskirti“).

Premjera: 2010.12.17

atsiliepimas apie filmą “Tronas: palikimas (TRON: LEGACY)”

  1. [...] patraukiančio nebuvo, vien kvailos komedijos ir kelios dramos. Galiausiai nuprendėm pažiūrėti Troną ir dėl to atvirai pasakius šiek tiek gailiuos. Į filmą ėjau pasiruošęs išvysti daug [...]

Palikite atsiliepimą