Viską prisiminti (Total Recall)

2084 metai. Po siaubingojo pasaulinio karo Žemėje vėl dominuoja ramybė. Bet ji yra žiauriai apgaulinga. Dabar jau mums žinomas žemėlapis neteko prasmės, o gausybė šalių tiesiog išnyko arba susivienyjo. Nepaskandintas po vandeniu Žemės teritorijas pasidalino dvi galingiausios jėgos – Euroamerika (buvusios Europos ir Amerikos sąjunga) ir Naujasis Šanchajus (Azijos ir Afrikos šalių aljansas). Priešiška ir brolžudiška įtampa tarp jų nė kiek neatslūgo, nes abiems sąjungoms vadovaujantys korporacijų lyderiai trokšta besąlygiško dominavimo ir siekia įrodyti savo nenugalimumą.

Fantastiškai pasikeitusiame pasaulyje atsiranda naujos ir beribės galimybės tobulėjimui. Prie valdžios neprileidžiami paprasti žmonės negauna visos informacijos apie esamą padėtį, bet atranda progų pasidžiaugti gerėjančiu, technologišku ir tviskančiu gyvenimu.

REKLAMA

Išduokite mums savo svajonę ir mes paversime ją realybe už akcijinę kainą. Užsukite į svečius ir išbandykite “Recall” paslaugas. Jeigu liksite nepatenkinti ar nusivylę, tai grąžinsime sumokėtus pinigus iš karto. Bet tik pas mus įmanomos nerealiausios fantazijos! Mūsų kompanija perrašys vis dar neišpildytas svajones į kadaise nugyventus realius prisiminimus. Jums tereikia tik panorėti.

REKLAMA

Eilinis, sąžiningas ir kruopštus Euroamerikos fabriko darbuotojas Daglasas Kveidas (aktorius Colinas Farrellis) jaučiasi patenkintas savo gyvenimu. Jis mėgaujasi gražuolės žmonos Lori (aktorė Kate Beckinsale) dėmesiu ir pats spinduliuoja meile. Jis turi praktiškai viską, ko trokšta. Tačiau į akis brukama “Recall” reklama suvilioja užsukti į azijiečių verslininkų valdomą kompaniją ir išbandyti revoliucinę naujieną – sėdint kėdėje nukeliauti į jau neegzistuojantį pasaulio kraštą, pailsėti ir atsipalaiduoti.

Nenumaldomas troškimas bent trumpam pabėgti nuo realybės nieko blogo neįtariančiam Daglasui baigiasi į pakaušį nutaikytu pistoletu ir gręsiančiu areštu. Jis išsilaisvina iš kareivių būrio pasalos ir greitai tampa ieškomiausiu bėgliu.

Sapnuose regėtos fantazijos buvo tikroviškos ir pranašiškos. Iš tiesų Daglasas yra super šnipas ir specialus agentas. Tik jis pats to nežinojo dėl užgniaužtų emocijų ir nuslopintų prisiminimų, kurie “Rekall” procedūros eigoje staiga atsinaujino. Iki šiol jis mąstė tik taip, kaip reikėjo Euroamerikos Prezidentūrai. Jo atmintis buvo pakoreguota, nereikalingos mintys pašalintos, o asmenybė pakeista pagal reikalavimus.

Alternatyvioje realybėje atsidūręs Daglasas Kveidas nebeturi laiko pasitikėti niekuo. Netgi aklai mylėta žmona, buvusi tiesiog “žmona”. Apsimetėlė šarlatanė ir galingai pasirengusi smogikė paslapčia vykdė užduotį – akylai prižiūrėjo pavojingą vyrą ir idealiai vaidino jo sutuoktinę.

Menamai laisvo pasaulio lyderis kancleris Kohaagenas (aktorius Bryanas Cranstonas) stengiasi išvengti naujo maišto ir pasiunčia kontroliuojamus policijos pareigūnus į Daglaso Kveido medžioklę, kol šis nesužinojo tikrosios teisybės, neišsiaiškino korumpuotų kėslų ir neįkvėptų diktatoriškos klastos nenutuokiančių žmonių mūšiui.

Svarbios informacijos Daglasui suteikia drąsi kovotoja už laisvę Melina (aktorė Jessica Biel), atstovaujanti pogrindžiuose mobilizuojamą pasipriešinimo būrį, kuriam vadovauja pirmininkas Matijas (aktorius Billas Nyghy).

Realybė ar fantazija? Tikri prisiminimai ar implantuotos mintys? Gražus gyvenimas ar pagrobta laisvė?

Daglasas Kveidas privalės prisiminti viską: savo asmenybę, tikrą meilę, pašaukimą ir gyvenimo tikslą.

Prisiminkime 1990-ųjų nostalgiją šiuolaikiškai, sprogstančiai ir veiksmingai!

Režisierius: Len Wiseman

Prodiuseris: Ric Kidney

Scenarijus: Philip K.Dick

Muzika: Harry Gregson-Williams

Vaidina: Colin Farrell, Kate Beckingsale, Jessica Biel ir kt.

Premjera Lietuvoje: 2012.08.10

atsiliepimas apie filmą “Viską prisiminti (Total Recall)”

  1. setas says:

    Filmas neblogas :) vertas demesio, bet senesne jos versija geresne ir aktorius man patinkantis arnoldas svarcnegeris :)

Palikite atsiliepimą