Viskas įskaičiuota (Couples retreat)

Keturios porelės ir santykių krizė tropikų saloje

Džeisonas (aktorius Jasonas Batemanas) ir Sintija (akt. Kristen Bell) išgyvena santuokos krizę. Įsitvėrę minties, kad įprastinėje, kasdienėje aplinkoje bandymai sulipdyti šlyjančius santykius gali neduoti trokštamo rezultato, porelė nusprendžia nesklandumais rimtai užsiimti tropikų saloje Bora Bora. O kad netektų nuobodžiauti, atostogų kartu pasikviečia dar tris draugų poras.

Šią salą pagrindiniai herojai pasirinko todėl, kad joje reziduoja žymus santykių guru, kuris, pasak atsiliepimų, tiesiog stebuklingai suklijuoja bepradedančias irti santuokas. Draugai pakviesti, kad būtų linksmiau, o puikių atostogų tikisi ir patys pakviestieji. Tačiau viskas baigiasi tuo, kad „santykių gerinimo kursą“ privalomuoju būdu praeina visos keturios poros. Ir sužino daugybę dalykų apie tarpusavio bendravimą, santykių sudėtingumą ir pastangų kiekį, norint pasiekti, kad santuoka atlaikytų laiko išbandymus.

Visa ši istorija pateikiama per linksmą prizmę, žaidžiant daugeliui porų puikiai pažįstamomis situacijomis bei sutirštinant ir šaržuojant santykių kasdienybę.

Šaltinis: Forum cinemas

4 atsiliepimai apie filmą “Viskas įskaičiuota (Couples retreat)”

 1. Martyna says:

  ziauriai geras filmas, man lb patiko, yra daug vietu kurios tikrai juokingos

 2. 450 says:

  Turėtų būti neblogas, pažiūrėsiu kai tik pradės rodyti :)

 3. Viktorija says:

  Kuriems patinka komedijos, šis filmas tikrai patiks. Yra ir juodo homoro.

 4. ingre says:

  totali nesamone, juoko 0 , nuobodus , net puse filmo nepazejau ir isjungiau , neverta svaistyti laiko

Palikite atsiliepimą