Viskas normaliai! (Everybody’s fine)

Atkurti šeimą rišančius saitus niekada ne vėlu

Į užtarnautą poilsį pasitraukęs Frenkas (jį vaidina Robertas de Niro) gedi savo neseniai mirusios žmonos, tačiau džiaugiasi, kad artėja Kalėdos – kaip ir kasmet, į namus sugrįš visi keturi jo vaikai: dvi dukros ir du sūnūs. Deja, jo laukia nusivylimas. Vienas po kito Eimė (akt. Kate Beckinsale), Rouzė (Drew Barrymore) ir Robertas (Samas Rockwellas) autoatsakiklyje palieka žinutes, kad Kalėdoms nesugrįš, o iš ketvirtojo – išvis jokios žinios. Ir nei vienas nepaaiškina – kodėl.

Bijodamas pasilikti vienas per didžiausią metų šventę, kai anksčiau namai kasmet skambėdavo nuo juoko, Frenkas nusprendžia leistis į kelionę. Ir aplankyti visus savo vaikus. Kelionę, kurios metu visi šeimos nariai turės galimybę suprasti vienas kitą, atleisti už būtas ir nebūtas klaidas ir vėl pasijusti tikra šeima.

Ši juosta yra 1990-ųjų itališko filmo, tokiu pat pavadinimu, perdirbinys. Itališkoje filmo versijoje pagrindinį vaidmenį atliko legendinis Marcello Mastroianni, tad mačiusieji galės palyginti dviejų kino grandų vaidybą.

Rež. Kirkas Jonesas

Vaidina: Robertas de Niro, Kate Beckinsale, Drew Barrymore, Samas Rockwellas, Melissa Leo, Jamesas Frainas, E.J. Carrollas, Kenas Sladykas, Debargo Sanyalas.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys: 2009-12-18

3 atsiliepimai apie filmą “Viskas normaliai! (Everybody’s fine)”

  1. Viktorija says:

    Lengva komedija. Tikėjausi kitokios pabaigos, todėl man ir patiko.

  2. as says:

    sitas filmas tikrai neprimena jokios komedijos.lb geras filmas

  3. mu says:

    Cia nekomedija !!! Tikru tikriausia DRAMA !

Palikite atsiliepimą