Vykrutasai (Vykrutasy)

Kuklus provincijos mokytojas atvyksta į Maskvą ir iš pirmo žvilgsnio įsimyli… ne, ne Maskvą, o Ją – tą vienintelę. Deja, mergina susižadėjusi, o jos išrinktasis nesiruošia jos taip lengvai paleisti…

Slava Kolotilovas (akt. Konstantin Khabenskiy), rusų kalbos mokytojas iš mažo pajūrio miestelio, ir Nadia (akt. Milla Jovovich), daug pasiekusi maskvietė, atsitiktinai susipažino sostinėje. Praėjus vos savaitei, kurią jie praleido kartu vis įsiveldami į nuotykius, Slava ir Nadia pametė vienas dėl kito galvas. Įsimylėjėliai nusprendė nieko nelaukti ir kuo greičiau susituokti. Tuoktuvės turėjo įvykti Maskvoje. Tad Slava, kuris jau buvo spėjęs grįžti į gimtąjį miestelį, susiruošė kelionėn traukiniu. Tačiau stotyje įvyko nenumatyta ir beveik stichinė nelaimė – aukštas pareigas užimantis pareigūnas atėmė iš Slavos pasą ir prievarta paskyrė jį vaikų futbolo komandos treneriu. Slava, negalintis pasigirti drąsa iš prigimties, neišdrįso pasipriešinti pareigūnui. Jis taip pat neišdrįso pasakyti tiesos sužadėtinei, Nadiai. Tris dienas Slava visais įmanomais būdais stengėsi, kad komanda pralaimėtų varžybas, jis galiausiai atgautų pasą ir galėtų vykti pas savo išrinktąją, o Nadią ramino baltu melu. O tuo tarpu Nadia visas tris dienas šventė vestuves be sužadėtinio – bandė tempti laiką ir stengėsi tikėti visomis „pateisinančiomis“ vėlavimo priežastimis. Tačiau lyg tykojęs palankios progos Nadios horizonte pasirodė buvęs jos sužadėtinis – turtingas ir sėkmingas maskvietis Dania (akt. Ivan Urgant). Dania iš karto griebia jautį už ragų ir imasi visų įmanomų priemonių, kad sugriautų keistas Nadios ir Slavos vestuves, kol šis kažkur toli atlieka „žygdarbius“.

Ar Slava galiausiai pasirodys savo paties vestuvėse? O gal Nadios širdį laimės Dania?

Nuotaikinga komedija „Vykrutasy“ puikių aktorių – garsiosios M. Jovovich, vieno talentingiausių jaunosios kartos Rusijos aktorių K. Khabenskiy ir šmaikščiojo I. Urgant – lūpomis papasakos neįtikėtiną meilės istoriją.

Režisierius: Levan Gubriyadze

Aktoriai: Milla Jovovich, Konstantin Khabenskiy, Ivan Urgant

Šaltinis: forumcinemas.lt

atsiliepimas apie filmą “Vykrutasai (Vykrutasy)”

  1. xxx says:

    Siaubingai kvailas filmas. Stebina, kad Mila Jovovich jame vaidina :(

Palikite atsiliepimą