Žaislų istorija 3 (Toy Story 3)

Sunkus žaislų gyvenimas vaikų darželio pragare

Pirmose dviejose „Žaislų istorijos“ dalyse mylimus žaislus mylėjęs ir saugojęs berniukas Endis užaugo, baigė mokyklą ir rengiasi išvykti į koledžą. Jo vaikystę nuspalvinę žaislai dedami į dėžes ir ruošiami kelionei į vieną pusę – palėpę.

Tačiau, kaip dažnai atsitinka, šiuos planus sujaukia nelemtas atsitiktinumas. Užuot atsidūrę palėpėje, kaubojus-medinukas Vudis (jį, kaip ir pirmose dviejose dalyse, įgarsino akt.Tomas Hanksas) ir superherojus-astronautas Bazas (įgarsino akt.Timas Allenas) bei visa Endžio šutvė netyčia patenka prie šiukšlių konteinerio. Nuo liūdno likimo juos išgelbsti šiukšlininkas, nusprendęs, kad užuot keliavę į šiukšlyną, žaislai gali suteikti džiaugsmo vaikų darželio auklėtiniams. Žaislams ši mintis visai patiktų, tačiau tie auklėtiniai pasirodo besantys pašėlę ir nevaldomi peštukai. Žodžiu, tikras pragaras kiekvienam save gerbiančiam žaislui.

Vudis visomis išgalėmis stengiasi surasti draugams naujus jaukius namus ar bent jau išgelbėti nuo liūdnos perspektyvos būti nepataisomai sugadintiems. Vieno bandymo pabėgti metu stipriai nukenčia Bazas, kurio naujai atsiskleidusios savybės dar labiau apsunkina žaislų kelią į laisvę.

Rež. Lee Unkrichas („Žaislų istorija 2“, „Žuviukas Nemo“, „Monstrų biuras“).

FILMAS BUS ĮGARSINTAS LIETUVIŠKAI.

Premjera Lietuvoje: 2010-07-09

(ForumCinemas)

4 atsiliepimai apie filmą “Žaislų istorija 3 (Toy Story 3)”

 1. bevardo says:

  Lauksim , turėtų būti įdomus :)

 2. robertas says:

  nezinau man neblogas filmas

 3. Miglaja says:

  Man patiko, kaip ir buvusios dalys. Sitoje dalyje, buvo tikrai geru juokeliu(patartina ziuret originalo kalba, tdl geriau susiklauso bajeriai :) ) O pabaigoje vos nevergiau…tikrai grazus filmukas

 4. mkristupas says:

  garas vilamas kas kas ce kore tam dekoju

Palikite atsiliepimą