Zero 2

Filmo režisierius ir scenarijaus autoriaus Emilis Vėlyvis sako, kad antrame filme gyvenimo spalvos bus dar labiau sutirštintos, veiksmas dar intensyvesnis, o juokas dar kandesnis. Juodojo humoro komedijos ir kriminalinės dramos žanrą apjungiantis filmas pasakos apie dviejų bičiulių smogikų Maxo ir Silvestro nuotykius, laviruojančius ties absurdo riba. Smogikai gauna iš pažiūros paprastą mafijos užduotį – surasti pagrobtą narkotikų kurjerį, – ir netikėtai įsisuka į viską ištaškantį bulvarinių aistrų, silikoninių krūtų ir šeimyninių išdavyčių tornadą. Dvidešimt keturios paieškų valandos virsta tikra muilo opera, o kai pasiutę persekiotojai pagaliau prisikasa prie „tiekėjo“, jie atskleidžia visiškai beprotišką sąmokslą. Nuolatinė įtampa, veiksmas, sultingi personažai, kalbantys gatvės slengu, ir iš kojų verčiantys netikėti „bajeriai“.

Filmo kūrėjų komanda beveik nepakito – filmą režisuoja Emilis Vėlyvis, kuris yra ir filmo scenarijaus autorius, o veikėjų dialogus išrašė puikūs gengų slengo „žinovai“ Jonas Banys ir Aidas Puklevičius. Filmo prodiuserė – Asta Liukaitytė. Šįsyk į filmavimo aikštelę kurti lietuvių kinui nebūdingų personažų veržėsi daug garsių aktorių. Režisierius atsirinko pačius tinkamiausius – Ingą Jankauskaitę (Lika), Vytautą Šapranauską (Prodiuseris), Ramūną Rudoką (Maxas), Žemyną Ašmontaitę (Karolina), Kęstutį Jakštą (Silvestras), Aušrą Štukytę (Monika), Saulių Siparį (Henka), Aldoną Vilutytę, Donatą Šimukauską, Andrių Paulavičių.

Kaip įpareigoja tęsinio statusas, “Zero 2” išlaikys pirmo filmo formą ir stilistiką: nevientisas, laike išmėtytas veiksmas, netikėti siužeto vingiai, necenzūruota, gatvės “perliukais” pagardinta kalba, daug veiksmo ir spalvingi personažai, garantuojantys vežančio juoko dozę.

Gaudynės, šaudynės, tikros ir silikoninės krūtys, policininkų uniformas pardavinėjantys mentai, kokainą uostantys prodiuseriai ir moralinius/etinius klausimus gvildenantys samdyti žudikai visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose driokstels 2010 metų sausio 22 d.

Jūsų laukia tikro gyvenimo istorija sutirštintom spalvom. Moralizuotojams ir į gyvenimą žvelgiantiems per rožinius akinius nerekomenduojama. „Šitas filmas nuleidžia ant žemės“, – reziumavo aktorius Kęstutis Jakštas.

Režisierius: Emilis Vėlyvis

Scenarijaus autorius: Emilis Vėlyvis, Jonas Banys

Operatorius: Robertas Pileckas

Muzika ir garsas: HAPPYENDLESS

Studija: Kinokultas

Forumcinemas.lt

7 atsiliepimai apie filmą “Zero 2”

 1. agne says:

  sitas filams tikiuosi bus toks pats geras kaip pirmoji dalis. pas mus tai ji visi dievino net as kai dar nebuvau macius jau visas frazes mintinai mokejau, mirtini juokeliai :)

 2. Ramaška says:

  Šitas net už pirmą geresnis, prasijuokiau iki ašarų ;DD

 3. Viktorija says:

  Man šis filmas taip pat už pirmąją dalį idomesnis. Juoko tikrai buvo.

 4. Erika says:

  su pirma dalimi nelyginsiu,nes sita dalis daug geresne :D na tai patiko man sitas filmas,aisku daug keiksmazodziu ir realybes bei silikoniniu papu :D

 5. pauliuxx says:

  man asmeniskai patiko
  bet keiksmazodziu tai pilna visur ;)

 6. Citrina says:

  Slykstyne o ne filmas nesuprantu kokiam traumuotam zmogui gali tai pasirodyti juokinga? Pilna peprasmisku ziuariu zudymu narkomanu ir kas antras zodis keiksmazodis dieve dieve kur musu lietuva ritasi?

 7. Volodia says:

  Nagi šūdo krūva. Keiksmažodžius gali girdėti kasdiena visur. Nereikia į kino juostą dėti tokio šūdo.

Palikite atsiliepimą