Zombių šalis (Zombieland)

Iki šiol Lietuvos ekranus kraujais aptaškydavę alkani zombiai buvo nusiteikę piktai ir įžuliai (“28 dienos po”, “30 nakties dienų”). “Borato” kūrybinėje grupėje padirbėjęs praktikantas debiutantas Rubenas Fleischeris linksmai ir žaismingai vaizduoja šėtonišką invaziją prieš žmoniją. Apokaliptinės siaubo komedijos šaknis pasėjo išradingasis brito Edgaro Wrighto kultinė absurdiško angliško humoro zombiada “Shaun of the Dead”, kuri, deja, nebuvo rodyta mūsų teritorijoje, bet įkvėpė amerikiečių parodijuotojus.

Dabar dvigubai pasimėgausime su išlikusiais gyvaisiais bepročiais Woody Harrelsonu ir Jesse Eisenbergu. Iš baimės pavirsti zombiais jie šaudys iš automatų, daužys beisbolo lazdomis, visai kitaip trankys ir traiškys įkyriuosius tamsos karalystės pasiuntinius. Ištuštėjusiame atrakcionų parke pasislėpusių medžiotojų gretas papildys dvi perspektyvios aktorės Emma Stone (“Kietakiaušiai”, “Vaikinams tai patinka”) ir Abigail Breslin (“Mažoji mis”, “Meilės receptas”). Merginoms teko pasisemti naujų įgūdžių – išmokti šaudyti ir išstudijuoti 47 zombių naikinimo technologijas.

Didžiausią porciją intrigos atridens epizodiniais zombiai atidundėję svečiai. Linksmasis superkomikas Billas Murray’us, seksualioji ukrainiečių legionierė Mila Kunis, etatinis širžių ėdikas Matthew McConaughey, bloga graži mergaitė Amber Heard ir daugelis kitų nežinomųjų pavirs nevalyvais kraujo siurbikais, skaudžiai kandančiais aštriadančiais ir nemirštančiais žiauruoliais. Woody Harrelsonas taip įsijautė į bebaimio zombių niokotojo vaidmenį, kad iš filmavimo grįžęs namo į Niujorką sumušė nuolat persekiojantį paparacą ir po to pasiaiškino, kad įkyrusis fotografas pasirodė panašus į tikrą zombį.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys: 2009-12-04

3 atsiliepimai apie filmą “Zombių šalis (Zombieland)”

  1. lovefilms says:

    Nebloga komedija, kazkas panasaus i Shaun of Dead.

  2. Erica says:

    um..joooo.. ;D cia tai filmas :D tikėjausi kažkokio tradicinio,nuobodaus filmo su zombiais,nes man tokie filmai ka žinau,na ne siaubo..bet kažkaip parsisiunčiau nes brolis reikalavo ;D tai krc,galvojau nieko įdomaus nebus..bet cia tokiu nesamoniu buvo sitam filme :D D tai uh.. :D sita filma vertėtu ideti i komedijų skilti,o ne i siaubo ;D nes tikrai nuo širdies sakau,prasijuokiau visa filma.nes jis toks kvailas,tiek tu epizodu.. :D nu linkiu parsisiųst ;D*

  3. Miglaja says:

    Galėjau pasijuokt vietom, nors ir nesu zombiškų filmų fanė. Bet kad labai patiko, tikrai nesakyčiau

Palikite atsiliepimą