Žvėrelių maištas (Furry vengeance)

Kai žmonės ima brautis į laukinių gyvūnų valdas, jie gali tikėtis tik siaubingo nagais ir dantimis grasinančio keršto…

Žemės supirkėjas Denas Sandersas (akt. Brendan Fraser) su šeima iš Niujorko persikrausto į Oregoną. Jis gavo užsakymą paruošti ramų žaliuojantį Oregono kampelį didelėms nekilnojamo turto investicijoms. Jo vadovas Kenas (akt. Neal Lyman) planuoja čia pastatyti didelį prekybos ir pramogų kompleksą. Tačiau tam reikės paaukoti nemažą dalį miško su visa jo fauna. Galbūt tai visiškai vienodai Kenui, kuris suklūsta tik tuomet, kai ima žvangėti monetos, galbūt apie tai pamiršta eiliniai gyventojai, suvilioti pasakiškų saldžiabalsių verslininkų pažadų, bet toks verslo planas skamba tarsi mirties nuosprendis miško gyventojams – tikriesiems šios žemės savininkams.

Denas ima vykdyti planą: surengia reklaminę kampaniją, sukurpia nepriekaištingus žemės pirkimo-pardavimo pasiūlymus ir t.t. Gyventojai atrodo palaiko naujų investicijų atėjimą į regioną ir naujas prekybos ir pramogų kompleksas rodos išdygs be jokių kliūčių. Tačiau sandorio ratai ima strigti – Denas sulaukia netikėto pasipriešinimo: jį pradeda terorizuoti miško gyventojai. Iš pradžių tai primena tiesiog nemalonius atsitiktinumus, vėliau keistą gyvūnų antipatiją Denui, bet netrukus prekeivis žeme yra priverstas pripažinti neįtikėtiną tiesą: gyvūnai persekioja jį. Visai šiai raguotai, naguotai ir dantingai kompanijai vadovauja gudrus meškėnas. Denui visa tai panašu į košmarišką sapną, o jo šeima mano, kad jam pasimaišė protelis, tačiau faktas lieka faktu: gyvūnai išties stengiasi sužlugdyti verslo planą, kuris paliktų juos be pastogės – be miško.

Prasideda žūtbūtinė kova tarp žmonių ir gyvūnų. Vienoje fronto linijoje stovi turtinga korporacija ir žmonės, apsiginklavę visomis technikos naujovėmis, o kitoje – neturinčių ką prarasti gyvūnų gauja, vadovaujama sukto meškėno. Kare, sakoma, pateisinamos visos priemonės, o žūtbūtiniame kare juo labiau. Tad pasiruoškite kovai iki paskutinio kailio kuokšto, iki paskutinės plunksnos, iki paskutinio danties!

„Gyvūnėlių kerštas“ – tai nuotaikinga gauruota ir plunksnuota komedija visai šeimai.

Režisierius: Roger Kumble

Aktoriai: Brendan Fraser, Brooke Shields, Ken Jeong, Angela Kinsey, Matt Prokop, Rob Riggle, Skyler Samuels

Premjera: 2010.06.18

Palikite atsiliepimą